Hearty kale je dokonalá zimná zeleň, ktorá sa postaví k tomuto slanému sezamovému dresingu.

výnosy:

4


porcií

Celkový čas:

0

hodiny

15

min

prísady
1 polievková lyžica.
biele sezamové semienka
1 libra.
kale
1/4 lyžičky.
Morská soľ
1 polievková lyžica.
zeleninový olej
1 lyžička.
zeleninový olej
5
veľké ružičkové kel
1
strúčik cesnaku
1 1/2 polievkové lyžice.
ryžový ocot
1 polievková lyžica.
sójová omáčka
2 lyžičky.
opekaným sezamovým olejom
drvené vločky na červenú papriku
1
šalotka
Smery
  1. V malej panvici, toast sezamové semienka na stredne vysoké teplo, trasenie, až do zlatohnedej, asi 1 minútu. Premiestnite sa na dosku a nechajte ju vychladnúť.
  2. V jednej veľkej miske hodte kel slanou a 1 lyžičku rastlinného oleja a rozotrite na kade zmäkčiť. Pridajte ružičkový kel a dobre hoďte.
  3. V malej miske zmiešajte cesnak, ocot, sójovú omáčku, sezamový olej a zvyšnú zeleninu na lyžicu. Nalejte obväzu cez zeleninu, pridajte vyhradené sezamové semená a dobre premiešajte. Ozdobte štipkou červenej papriky vločiek a šupky a podávajte.

    Hľadáte zeleninové recepty? Vyskúšajte naše najlepšie špargle recepty, recepty na baklažán, alebo recepty z cukety.

<p>Hearty kale je dokonalá zimná zeleň, ktorá sa postaví k tomuto slanému sezamovému dresingu.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Šalát Kale s sezamovým obväzom</strong></p><p>“title =” Kale šalát so sezamovým obväzom ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64dcd5d550_-_kale-salad-sesame-dressing-recipe-opr0113-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Marcus Nilsson