Jablká pečené vo vločkovom pečive so škoricovým cukrom sú neodolateľné, najmä keď sa podávajú s vanilkovou zmrzlinou. Aby sme ušetrili čas na prípravu, používame zmrazené listy na pečivo.

výnosy:

4

prísady
1/2 c.
cukor
1 lyžička.
mletá škorica
2
zmrznuté pečivo (1 libra 1 1/4 unce)
1
vajíčko
4
Golden Delicious jablká
Smery
  1. Rúru zohrejte na teplotu 425 ° F. V malej miske kombinujte cukor a škoricu. Odložiť.
  2. Na múčnatom povrchu vyvložte jednu vrstvu nafukovacieho plechu na štvorec s rozmermi 13 x 13 palcov. Strihajte štvorec na polovicu a nakrájajte každú polovicu do 9-palcového obdĺžnika. Ak chcete urobiť voliteľnú výzdobu v kroku 3, vyhraďte zvyšky. S rozbitým vajcom ľahko štetne 1 palec pozdĺž okrajov jedného z obdĺžnikov. Položte jednu z jabĺk hore nohami do stredu obdĺžnika a nalejte dosť škoricového cukru do strednej dutiny, aby ste dosiahli vrchol. Zhromaždite štyri rohy pečiva a prilepte ich dohromady. Zatlačte okraje k utesneniu. Pomocou nožníc odstráňte prebytočné pečivo, odkiaľ sa hrany stretávajú. Opakujte so zvyšným pečivom, jablkami a škoricovým cukrom.
  3. Ak chcete, použite malý nôž na rezanie ôsmich malých listov z kúskov pečiva. Kefy chrbtov listov s rozbitým vajcom a pripevniť dva z nich na vrchole každého knedlíka.
  4. Chuťové knedle ochladíme 15 minút. Dajte ich na ťažký plech na pečenie a opatrne ich očistite z nich. Pečieme na 8 minút. Znížte teplotu na 400 ° F a pokračujte v varení až do zlatého, o 20 až 22 minút dlhšie. Nepoužívajte príliš dlho, ani by nemuseli prasknúť knedle.

<p>Jablká pečené vo vločkovom pečive so škoricovým cukrom sú neodolateľné, najmä keď sa podávajú s vanilkovou zmrzlinou. Aby sme ušetrili čas na prípravu, používame zmrazené listy na pečivo.</p><p><b>Recept: Apple knedlíky</b></p><p>“title =” Jablkový knedlík ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f655534e779_-_apple-dumplings-recipe-fw0913-p1aie2-de.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= © Todd Porter & Diane Cu