Pre pekné a elegantné tyčinky na tvarohový koláč, ktoré sa dajú ľahko rozrásť, musíte ich zmraziť. Neexistuje žiadny super rýchly spôsob, ako ich podporiť, a preto ich odporúčame robiť v noci predtým a obdarovať ich tesne pred podaním.

Nenávidia sa piecť? Tak to niekedy máme. Zadajte: 6 úžasne jednoduché No-Bake tvarohové koláče.

výnosy:

9
– 12


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

6

hodiny

10

min

prísady
Pre kôru
1 1/2 c.
drvené Nilla oplatky
5 polievkových lyžičiek.
maslo, roztavené
2 polievkové lyžice.
cukor
Zachyťte morskú soľ
Na plnenie
1 1/2
(8 oz.) Blokový smotanový syr, zmäkčený
1/2 c.
cukor
1 1/2 c.
šľahačka
1
(3,4 oz) balenie instant banánovej puding mix
1 3/4 c.
plnotučné mlieko
Na doplnenie
Bičované topping
1/2
banán, plátky
9
Oblátky Nilla
Smery
  1. Zarovnajte panvicu 8 “x 8” s pergamenovým papierom. Vytvorte kôru: V strednej miske kombinujte drvené nilové plátky s maslom, cukrom a soľou. Stlačte rovnomernú vrstvu do pripravenej nádoby. Umiestnite do mrazničky počas plnenia.
  2. Vykonajte výplň z tvarohu: V veľkej miske pomocou ručného mixéra (alebo v mixéri na stojane) porazte smotanový syr, kým sa nezmáčajú a nezostanú žiadne zhluky. Pridajte cukor a beat, kým sa nevytvoria. Zložte v šľahačke a odložte.
  3. V strednej miske rozliahnite puding mix a mlieko. Puding nechajte 3 minúty v chladničke až do zahustenia. Zložte do zmesi tvarohového koláča, až kým sa dobre nespája.
  4. Nalejte náplň do pripravenej kôry a hladte do rovnej vrstvy. Zmrazte, kým nie sú tyčinky pevné, aspoň 6 hodín a až cez noc.
  5. Keď je pevný, odstráňte z mrazničky a nakrájajte na 9 barov. Vrchol s bábikou šľahanej topiny, plátkom banánu a plátkom Nilla pred podávaním.

obraz

Parker Feierbach