Banánový puding prináša naše srdce spievať – ​​je to svetový perfektný dezert: dostatočne šikovný na to, aby slúžil na svadbe, dostatočne nepríjemný, aby priniesol hliníkovú plech na grilovanie. Otočili sme náš klasický recept na banánový puding (záložku, vážne) do takmer každého dezertu, ktorý si dokážete predstaviť: tyčinky na koláčiky, dorty a teraz tvarohový koláč.

výnosy:

10

Čas prípravy:

0

hodiny

20

min

Celkový čas:

6

hodiny

25

min

prísady
2
bloky (16 oz.) smotanový syr, zmäkčený
3/4 c.
cukor
2 c.
ťažký krém
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
1
3,4-oz. balenie okamžitej vanilkovej pudingovej zmesi
1 3/4 c.
plnotučné mlieko
1
pripravená kôra krupica Graham
3
banány, nakrájané na plátky a ďalšie rezy na obloha
30
Nilla Wafers, plus viac ako obloha
Šľaha smotana alebo chrumkavosť, na podanie
Smery
  1. Vykonajte výplň z tvarohu: V veľkej miske s použitím ručného mixéra alebo v stojacej miešačke vybavenej nástavec na šľahanie stiahnite smotanový syr, až kým sa nezmáčajú a nezostanú chumáčiky.
  2. Pridajte cukor a beat, kým sa nevytvoria. Pridajte silnú smotanu a vanilku a poraďte sa, kým sa nevytvoria tuhé vrcholy. Odložiť.
  3. V strednej miske šľahte spolu puding mix a mlieko. Nechajte puding po dobu 3 minút v chladničke, kým nebude zahustený. Zložte do zmesi tvarohového koláča až do kombinácie.
  4. Nalejte polovicu plnenia do kôrky krupice Graham. Pridajte jednu vrstvu plátkov banánov a Nilla Wafers (celkom 23), potom nalejte zvyšnú polovicu zmesi. Hladký vrch a obloha s drveným Nillasom.
  5. Chladnite, kým je tvarohový koláč pevný, aspoň 6 hodín a až cez noc. (Ak sú kazety na koláč z tvarohu považované za príliš mäkké na rezanie, presuňte ich do mrazu až na jednu hodinu.)
  6. Pred podávaním, top s dollops zo šľahačky alebo Cool Whip okolo hranice cheesecake. Najskôr zakaľte každý banlový plátok a oblátku Nilla a potom obložte celý tvarohový koláč s viacerými Nilla Wafers.

obraz

Chelsea Lupkin

KÚPTE TERAZ Pyrex Bakeware Ryšavý koláč, 9 dolárov, Amazon