Hoci to bude ťažké, pokúste sa odolávať pridávaniu ton pudingu medzi vrstvy. V opačnom prípade to bude celkom nepríjemné. Ak to znamená, že je tu ďalší puding, tak to buď. Vieme, že na to nenájdete. ��

výnosy:

8
– 10

Čas prípravy:

0

hodiny

20

min

Celkový čas:

1

hodina

20

min

prísady
1
box vanilkový koláčový mix, plus prísady požadované pre krabicu
1
(3,4 oz) box vanilkovej pudingovej zmesi
2 c.
studené mlieko
1/2 c.
Cool Whip
2
banány, nakrájané na plátky
1 1/2 c.
maslo, zmäkčené
5 c.
práškového cukru
2 lyžičky.
čistý vanilkový extrakt
1/4 c.
plus 2 polievkové lyžice. ťažký krém
1 c.
drvené Nilla oplatky
Celé Nilové oblátky, na ozdobu
Smery
  1. Predhrejte rúru na 350 °. Dva guľaté 9-palcové koláče s pergamenovým papierom a mastnotou s rozprašovačom na varenie Pripravte mix koláčov podľa pokynov na balenie Rozdeľte cesto medzi koláče a pečte, kým špáradlo vložené do stredu vyjde čisté, 25 až 30 minút. po 10 minútach v panviciach potom prevráťte na drôtené regály, aby úplne vychladli.
  2. Make puding: V veľkej miske, kombinovať mlieko a puding mix a miešajte, kým sa zhustne, asi 5 minút. Zložte chladnú bič.
  3. Make butterceam: V veľkej miske pomocou ručného mixéra, skombinujte maslo, 3 šálky práškového cukru a vanilku. Beat do svetla a chumáči. Pridajte zvyšný cukor a silnú smotanu a porazte, až kým nebude hladká.
  4. Zostavte koláč: pomocou zúbkovaného nôžku odrežte zaoblený vrchol každého koláča na úroveň. Horný jeden koláč s hustou vrstvou pudingu, potom top s väčšinou banán plátky. (Rezervovať niektoré zdobiť.) Umiestnite druhý koláč na vrchole a mrazu celý koláč s buttercream, rezervovať asi 1 šálka na potrubia na vrchole. Stlačte drvené Nilla oblátky po stranách koláča.
  5. Preneste zostávajúci krém do potrubného vrecka s veľkým hviezdicovým hrotom a potrubím, ktoré sa otáča okolo hornej časti koláča. Ozdobte Nillovými oplátkami a ďalšími plátkami banánov.

banán Pudding Cake

Brandon Bales

KÚPTE TERAZ Wilton 9 “koláče, 11 dolárov, amazon.com