Šéfkuchár Atelier Crenn, Juan Contreras, chcel priniesť koreňovú zeleninu do dezertného stola. Takto vytvoril sorbet z cukrovej repy. “Sorbet je tvarovaný tak, aby vyzeral ako skutočná repa, ktorá je položená na lôžku zemitých a organických zlúčenín, ako je krehký ovos, mandarínové pyré, jogurt z ovčieho mlieka, kakao rozpadáva, puding z mliečnej čokolády a jedlé kvety zo záhrady.” Contreras hovorí. “Všetko, čo sa týka tohto dezertu, má vyvolávať spojenie s pôdou a produkovať.”

výnosy:

1

prísady
32 oz.
šťava z repy (odšťavená z čerstvých, organických veľkých červených repy)
6 oz.
plátky surovej červenej repy
3 oz.
čerstvý pomarančový džús
1 oz.
čerstvá citrónová šťava
1/2 lyžičky.
soľ
1/2 c.
cukor
Smery
  1. V hrnci spojte repné šťavy, cukor a rezu surovej repy. Cook a znížte o polovicu. Odstráňte podľa potreby. Preneste zmes do mixéra a postupujte 3 minúty vysoko, kým konzistencia nie je hodvábna a hladká. Pridajte soľ, pomarančový džús a citrónovú šťavu a potom presuňte kvapalinu cez jemné sito. Zmes ochlaďte a spracujte v zariadení na výrobu zmrzliny podľa pokynov výrobcu.

<p>Šéfkuchár Atelier Crenn, Juan Contreras, chcel priniesť koreňovú zeleninu do dezertného stola. Takto vytvoril sorbet z cukrovej repy. “Sorbet je tvarovaný tak, aby vyzeral ako skutočná repa, ktorá je položená na lôžku zemitých a organických zlúčenín, ako je krehký ovos, mandarínové pyré, jogurt z ovčieho mlieka, kakao rozpadáva, puding z mliečnej čokolády a jedlé kvety zo záhrady.” Contreras hovorí. “Všetko, čo sa týka tohto dezertu, má vyvolávať spojenie s pôdou a produkovať.”</p><p><b>recept:</b> <b>Betterave (Sorbet z cukrovej repy)</b></p><p>“title =” Betterave (Sorbet z cukrovej repy) ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6c8f81fa70_-_atelier-crenn-beet-sorbet-del0612-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Atelier Crenn