Zmyselné krémové mlieko s príchuťou sladkej chuti bielej čokolády je ideálnym doplnkom pre koláče, košíčky, sušienky a iné pochúťky.

výnosy:

1


pohár

prísady
20 oz.
najkvalitnejšej bielej čokolády
1 1/2 c.
kvalitné pasterizované vaječné biele
1 3/4 c.
cukor
3 polievkové lyžice.
cukor
2 1/4 c.
nesolené maslo
Smery
  1. Roztopte čokoládu v žiaruvzdornej miske položenej na panvici vody a miešajte. Odstráňte z tepla a udržujte ho v teple.
  2. Vložte bielkoviny a cukor do tepelne odolnej misy elektrického mixéra, ktorý sa umiestni na panvicu s vodou. Rozlúčte, kým sa cukor nerozpustí a zmes nedosiahne 110 stupňov F. Pripevnite misku k miešačke vybavenej šľahačkou. Beat na vysokej rýchlosti, až kým nebude chlpaté a úplne chladné.
  3. Prepnite na prílohu pádla. Pri stredne nízkych otáčkach pridajte maslo, naraz 2 kusy, až po kombinácii po každom pridávaní. Beat v čokoláde. Zdvihnite rýchlosť na vysokú a porazte až do hladkej, asi 5 minút. Beat na nízkej rýchlosti, aby sa odstránili vzduchové bubliny. Buttercream môže byť chladené vo vzduchotesnej nádobe až do 3 dní alebo zmrazené do 1 mesiaca; nastavte na izbovú teplotu a namierte na nízku rýchlosť, až kým nebude hladká.

    Hľadáte viac nápadov na dezerty? Pozrite sa na našu domácu čokoládové cookie recepty, jablkový koláč recepty, a recepty na čokoládové torty.

<p>Biele vajce pomáhajú vytvoriť ľahkú a nadýchanú poleva na bielej čokoláde, ktorá je vhodná pre jednoduché koláče, ako aj pre zložito zdobené dezerty.</p><p><b>recept:</b> <b>Biela čokoláda Buttercream</b></p><p>“title =” Biela čokoláda Buttercream ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f645e783dab_-_white-chocolate-buttercream-recipe-mslo0112-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej