Kompletné piknikové jedlo s týmto sladkým šalátom, obľúbeným grilom Food Network

Cal / Serv:
313
výnosy:

8

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Doba varenia:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

0

hodiny

20

min

prísady
4
veľké sladké zemiaky
8
scallions
3/4 c.
olivový olej
2 polievkové lyžice.
dijonská horčica
1/2 c.
jablčný mušt
1/4 c.
balzamikový ocot
2 lyžičky.
med
soľ
korenie
1/4 c.
plochá listová petržlenová vňať
Smery
  1. Predhriať gril na vysokú. Kartáč sladké zemiaky a škorice s 1/4 šálky oleja a usporiadanie na grile. Grilované zemiaky po dobu 3 až 4 minúty na každej strane, alebo až kým nie sú k dispozícii. Grilované klíčky až do zmäkčenia a označené na grile, asi 2 minúty. Odstráňte žraloky a nakrájajte na tenké plátky.
  2. Vo veľkej miske rozmiešajte zostávajúci 1/2 šálku olivového oleja s horčicou, octom a medom. Ochutnajte soľou a korením podľa chuti. Pridajte zemiaky, škorpióny a petržlenovú vňať a hádzajte, až kým nie sú zemiaky dobre pokryté. Premiestnite sa do misky a podávajte ju.

kompletné a picnic meal with this sweet salad, a favorite of Food Network's grilling guruZískajte tento recept! “Title =” Bobby Flay je grilovaný sladký zemiakový šalát a šalát ”class = “lazyimage lazyload”src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f8bb356bdfb_-_bobby-flay-sweet-potato-070911-lg.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”/></picture></div></div><div class= Philip Friedman pre štúdio D