Táto všestranná jedla pochádza z brunch bufetu na večeru v stôl a je skvelé s listovým zeleným šalátom. Náplň vločkovitej kôry a pudinkov z neho robí dokonalé vozidlo pre množstvo mixov. Pečenie kôry pred pridaním náplne, známej ako slepé pečenie, zaručuje, že sa nezmizne. Náš najobľúbenejší recept na pečené cesto je Základný kôrovec.

výnosy:

8

Čas prípravy:

0

hodiny

30

min

Celkový čas:

1

hodina

30

min

prísady
všestranná múka
1
domáce alebo kúpené jedlo-krupové koláče
1 polievková lyžica.
nesolené maslo
2 c.
stredne nakrájaná žltá cibuľa
Hrubá soľ
mleté ​​čierne korenie
6
veľké vajcia
3/4 c.
ťažký krém
3/4 lb.
brokolicové florety
1 c.
strúhaný ostrý Cheddar
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 375 ° F. Ľahko premiešajte valčekom a pracovným povrchom a vysuňte cesto na 12-palcové koleso. Umiestnite do 9-palcového koláčového plechu, sklopte previs pod ním a zvlnenie. Položte list pergamenového papiera na cesto a naplňte koláčikmi alebo sušenými fazuľkami. Pečte, kým okraj nie je suchý a svetlo zlatý, asi 20 minút. Odstráňte pergamen a hmotnosť.
  2. Medzitým, vo veľkej panvici, topiť maslo na strednej-vysokej. Pridajte cibuľu, sezónu soľou a korením a varíme do svetla zlaté, 8 až 10 minút. V strednej miske šľahte spolu vajcia a smotanu. Pridajte cibuľu, brokolicu a syr a sezónu s 1/2 lyžičkou soli a 1/4 čajovej lyžičky korenia. Šľahačka kombinovať, naliať do kôry, a pečie až do centra quiche je len nastaviť, 40 až 45 minút. Podávajte teplý alebo pri izbovej teplote.

    Hľadáte viac receptov na raňajky? Začnite deň s jedným z našich Francúzske toasty recepty, jednoduché quiche recepty, alebo raňajky receptov ktoré kŕmia celú rodinu.

<p>Táto všestranná jedla pochádza z brunch bufetu na večeru v stôl a je skvelé s listovým zeleným šalátom. Náplň vločkovitej kôry a pudinkov z neho robí dokonalé vozidlo pre množstvo mixov. Pečenie kôry pred pridaním náplne, známej ako slepé pečenie, zaručuje, že sa nezmizne. Náš najobľúbenejší recept na pečené cesto je <b>Základný kôrovec</b>.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Brokolica-Cheddar Quiche</strong></p><p>“title =” Brokolica-Cheddar Quiche ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64d7b469ff_-_broccoli-cheddar-quiche-recipe-mslo0113-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Martha Stewart Living Omnimedia