Butternut squashové lode majú klesnúť ako cukety lode sú na leto. Sú to dokonalé vozidlo s nízkym obsahom karbidu pre veľa zeleniny, mäsa a samozrejme syra.

Craving butternut squash, ale rovnako ako občerstvenie alebo strana? Tu je návod, ako ho dobre odlupovať, nakrájať a pečie.

výnosy:

4


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Celkový čas:

0

hodiny

15

min

prísady
2
malý butcherut squash, polovice a semená odstránené
Extra panenský olivový olej
Košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
1
veľká cibuľka, nasekaná
3
strúčiky cesnaku, mleté
1 libra.
trávy kŕmené ekologickým mletým hovädzím
1 lyžička.
zemný kmín
1/2 lyžičky.
chilli prášok
2
uši sladká kukurica, odstránené zrná (asi 1 1/2 šálky)
1
(15,5 oz) môže čierne fazuľa vyčerpaná
1
(10-oz) môže enchilada omáčka
1 1/2 c.
drvený Monterey jack
1/2 c.
štvorcových cherry paradajok
Čerstvo nasekané koriandro, na ozdobu (voliteľné)
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 425 °. Na dvoch veľkých okrajoch plechoviek pečieme všetky polievky s olivovým olejom a sezoníme soľou a korením. Pečieme až do takmer jemného, ​​25 až 30 minút. Nechajte mierne vychladnúť, potom vyskrutkujte squash, ponechajte okolo hrany 1/2 “okraj a uložte vnútorné okraje na plnenie.
  2. Znížte ohrev rúry na 350 °. Vo veľkej panvici pri strednom ohni teplo 1 lyžička oleja. Pridajte cibuľu a varíme do mäkkej, 5 minút. Zmiešajte cesnak a nakrájajte 30 sekúnd, potom rozmiešajte hovädzie mäso a rozdrobte mäso drevenou lyžicou. Ochutnajte soľou, korením, rascami a práškom chilli a varte, až kým nebudete ružová, 6 minút.
  3. Zmiešajte kukuricu, čierne fazuľky, enchiladovú omáčku a vyhradenú butternut squash. Kuchajte, kým sa omáčka neohrieva.
  4. Naplňte squashové lode s hovädzím mäsom a hore s cherry paradajkami a syrom. Pečte, kým syr nie je roztopený, asi 2 minúty.
  5. Ozdobte koriandrom pred podávaním, ak ho používate.

obraz

Brad Holland