Pri ďalšom chutovaní cestovín skúste tento recept na podpis z svetoznámej reštaurácie Le Cirque.

výnosy:

4

prísady
6 polievkových lyžičiek.
olivový olej, rozdelený
1 1/2 c.
slivkové paradajky
2
škorica cesnak, rozdelené
soľ
2 c.
prasiatka alebo gulášové huby
korenie
1 c.
tipy na špargľu
1 c.
brokolicové florety
1
stredné cukety
1/2 c.
Mrazený hrášok
1 c.
ťažký krém
C.
Parmigiano-Reggiano, plus dodatočné na ozdobu
2 polievkové lyžice.
maslo
1 libra.
špagety
1/2 c.
píniové oriešky
2 polievkové lyžice.
bazalka
Smery
  1. Zahrejte 2 lyžice olivového oleja v stredne vysokej teplej panvici. Pridajte paradajky, polovicu cesnaku a štipku soli a variť, až kým rajčiaky nedopredujú šťavu a začnú farbiť, miešať alebo hodiť občas, asi 4 až 8 minút. Odložte a zohrejte.
  2. Zahrejte 2 lyžice olivového oleja do strednej suté panvice na vysokú teplotu a suté huby s polovicou zostávajúceho cesnaku a štipkou soli, až kým nevypláčajú väčšinu vody a zhrozí asi 8 až 10 minút. Odložte, ochutnajte a ochlaďte.
  3. Zvyšné 2 polievkové lyžice olivového oleja zahrejte na stredne vysokej teplote v veľkej panvici, pridajte zostávajúci cesnak a varíme pomarančovú zeleninu, až kým sa nezmocnia, ale stále sú pevné, asi 5 minút. Odložte, ochutnajte a ochlaďte.
  4. Priveďte veľký hrniec slané vody do varu. Medzitým znížte krém na polovicu v panve, ktorá je dostatočne veľká na to, aby držala varené špagety, zamiešajte parmezán a maslo a premiešajte teplo na nízku teplotu. Cook špagety. Keď sú špagety 1 alebo 2 minúty plaché z al dente, vypustite ich a presuňte ich do panvice so zníženým krémom na dokončenie varenia.
  5. Slúžiť: Presuňte špagety a smotanu do vyhrievanej misy, ktorá je dostatočne veľká na to, aby držala všetky ingrediencie a priniesla ich na stôl, pričom rezervovaná rajčiaková omáčka, huby, sutá zelenina a borovicové orechy každý v samostatných miskách. Najprv vyskrutkujte špagety s hubami, potom zeleninou a potom ich rozdeli do teplých tácov na cestoviny. Obložte každý tanier opekanými borovicovými orechmi, 2 lyžicami paradajkovej omáčky, štipkou bazalky a čerstvým strúhaným parmezánom, soľou a korením podľa chuti.

<p>Pri ďalšom chutovaní cestovín skúste tento recept na podpis z svetoznámej reštaurácie Le Cirque.</p><p><strong>recept: <ahref= Cestoviny Primavera

“title =” Cestoviny Primavera ”
class = “lazyimage lazyload”
src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f66adfcd0b4_-_pasta-primavera-chggkg-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, hore a veľkosť = 480: * ”
/>

istock