obraz

Sally Quinn

Nakupované kávové pečivo = najlepšie cherry pie skratka vôbec.

výnosy:

6

Čas prípravy:

2

hodiny

0

min

Celkový čas:

3

hodiny

0

min

prísady
plniaci
1 1/2 polievkové lyžice.
kukuričný škrob
1 1/2 polievkové lyžice.
izbovej teplote vody
12 oz.
taška mrazené čerešne (alebo 1/4 šálky čerstvých čerešní, pitted a stemmed)
1/2 c.
kryštálový cukor
1 lyžička.
čerstvá citrónová šťava
1/8 lyžičky.
soľ
1 lyžička.
vanilkový extrakt
kôra
1
box (2 listy) zmrazené pečivo, rozmrazené cez noc v chladničke
1
veľké vajcia, porazené
2 lyžičky.
mlieko
hrubý cukor, na ozdobu
Smery
  1. Vykonajte plnenie: Zmiešajte kukuričný škrob a vodu spolu v malej miske, až kým nebudete zmiešané a mliečne a odložte. V stredne veľkej hrnci skombinujte čerešne, cukor, citrónovú šťavu a soľ. Príležitostne premiešajte gumovou špachtľou alebo drevenou lyžicou, variť na strednom ohni, kým čerešne začnú uvoľňovať šťavy, 4 až 6 minút. Zmiešajte zmes kukuričného škrobu a potom ho pridajte k varu a často ho premiešajte. Po varení odstráňte z tepla a miešajte vanilkový extrakt. Nechajte vychladnúť úplne.
  2. Zosúvajte veľkú dosku na pečenie s pergamenovým papierom alebo silikónovou pečivou podložkou. Na mierne mletom povrchu vyvložte jednu vrstvu na pečenie. Pomocou rezačky na pizzu alebo ostrého noža nakrájajte list na 6 obdĺžnikov (polovica bude dolná kôra na pečivo, druhá polovica bude horná). Preveďte 3 spodné obdĺžniky na pripravenú dosku na pečenie. (Uistite sa, že tam bude miestnosť pre všetky 6 pečivo koláče, ak nie, použite druhý plech na pečenie.) V malej miske, premiešajte rozbité vajcia a mlieko. Pomocou štetiny na pečivo vyčistite okraje spodných obdĺžnikov pomocou umývania vajec. Lyžička 3 lyžice chladenej čerešnej zmesi na každý z 3 spodných obdĺžnikov. Umiestnite horné obdĺžniky na čerešňovú výplň, čo najlepšie vyzerá ako okraj. Zatlačte okraje pomocou vidlice, aby sa uzatvorili. Opakujte celý tento krok s druhým pečivým listom, aby ste mali celkom 6 koláčov na pečivo.
  3. Kefy topánky pečiva pečieme s umývaním vajec, potom posypeme hrubým cukrom. Chladničky v chladničke po dobu najmenej 25 minút.
  4. Počas posledných pár minút chladenia predhriať rúru na 375 stupňov F.
  5. Pečieme koláče na pečenie, rotujúce plechy raz alebo dvakrát, až sú vrcholy zlaté, 30 až 35 minút. Nechajte vychladnúť na panvici, kým nie je pripravený na spracovanie a podávanie. Každý zbytok pečivového koláča obalte pevne do plastového obalu a uchovávajte v chladničke až 5 dní.