V tomto receptore scarpariello kuracie sme sa rozhodli pre rýchlejšie vykorenenie vykostených stehien a poskakovali Peppadews v prospech papriky. Tieto sladko korenené papriky z Južnej Afriky sa predávajú v mnohých amerických supermarketoch.

výnosy:

4

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
8
malé bezkaté a vykostené kuracie stehná (celkom 2 libry)
soľ
Čerstvo mletý korenie
všestranná múka
1/2 c.
extra panenský olivový olej
8
strúčik cesnaku
4
vetvička rozmarín
2 c.
kuracím vývarom alebo nízkym obsahom sodíka
2 polievkové lyžice.
čerstvá citrónová šťava
2 polievkové lyžice.
nesolené maslo
1/2 c.
Paprika paprika alebo iné papriky nakladané
Smery
  1. Seďte kuracie mäso soľou a korením a prachom s múkou. Vo veľkej panvici zohrejte olej, až kým nezačniete. Pridajte kuracie mäso a nakrájajte na vysokú teplotu, otočte raz, až kým sa na obidvoch stranách nevknesne a nevykostené, asi 10 minút. Pridajte cesnak a rozmarín a varíme 3 minúty, kým nie je cesnak ľahko zapečený. Presuňte kurča na tanieriku a nechajte rozmarín a cesnak v panvici.
  2. Pridajte zásobu na panvicu a variť na vysokom horúčave a vymaľte akékoľvek hnedé kúsky, až kým nebude znížená o polovicu, asi 5 minút. Pridajte citrónovú šťavu a maslo a zahrejte až do emulzie. Vráťte kurča a akékoľvek nahromadené šťavy do panvice. Pridajte papriky a variť a otočte kurčaťom, až kým nebudete obložené v omáčke, asi 3 minúty. Premiestnite kurča a omáčku na tanier; slúžiť.

<p>V tomto receptore scarpariello kuracie sme sa rozhodli pre rýchlejšie vykorenenie vykostených stehien a poskakovali Peppadews v prospech papriky. Tieto sladko korenené papriky z Južnej Afriky sa predávajú v mnohých amerických supermarketoch.</p><p><b>recept: </b><b>Chicken Scarpariello</b></p><p>“title =” Chicken Scarpariello ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6a545f030e_-_chicken-scarpariello-recipe-fw1010-xl-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Quentin Bacon