výnosy:

12

prísady
Rastlinný sprej na varenie
1
stredné Granny Smith jablko
1 c.
cukor
2 c.
všestranná múka
2 lyžičky.
prášok na pečenie
1/2 lyžičky.
soľ
1/2 lyžičky.
mletá škorica
1/4 c.
nakrájané vlašské orechy
2
veľké vajcia
1 c.
cmar
1/2 c.
nesolené maslo
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 400 stupňov. Nastriekajte 12-šálku štandardného muffinového plechu s sprejom na varenie; odložiť. Rez 3 jablko štvrtiny do 1/4-palcové kocky; nakrájajte zostávajúci štvrťrok jabĺk na 12 tenkých plátkov na ozdobu.
  2. Šľahte spolu cukor, múku, sódu, soľ a škoricu v strednej miske. Pridajte nakrájané jablko a orechy, ak používate; hodí sa na kabát. Splite spolu vajcia, cmar a maslo v malej miske. Jemne zložte smotanu do zmesi múky, až kým sa skombinuje; nezmiešajte. Rozdeľte cesto medzi muffinové poháriky a naplňte ich každé tri štvrtiny. Naplňte každé jablko plátkom. Pečte, kým muffins sú hnedé okolo okrajov a späť, keď sa dotknete, 16 až 18 minút. Nechajte muffiny mierne vychladnúť, asi 5 minút, predtým, než sa z cínu otočíte na drôtený stojan. Podávajte teplý alebo pri izbovej teplote. Muffiny môžu byť uskladnené vo vzduchotesnej nádobe pri izbovej teplote až do 2 dní.

<p>Raňajky, ktoré kombinujú najlepšie jesenné príchute: škorica, opekané orechy a jablká s Granny Smith.</p><p><b>recept:</b> <b>Chunky Apple muffiny</b></p><p>“title =” “Chunky Apple Muffins”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f66de10a05b_-_chunky-apple-muffins-mslo-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej