lieskový orech Crusted Tilapia with Zucchini Ribbons Recipe

Judy Kim

Pretože teraz “zoodles” sú tak horúce – a nepotrebujete Spiralizer, aby ste ich vyrobili!

výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

20

min

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
1/2 c.
Lieskové oriešky
1/2 c.
panko chleba
1
cesnak, strúhaný
1
veľké vajce
1 c.
všestranná múka
4
6- až 8-oz. tilapia fillets
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
2 lb.
cukety (približne 4 stredne veľké)
2 polievkové lyžice.
extra panenský olivový olej rozdelený
2 polievkové lyžice.
maslo, rozdelené
1/4 c.
nakrájanú čerstvú petržlenovú vňať
Maldonská morská soľ
Smery
  1. Umiestnite lieskové orechy do plastového vrecka Ziploc a umiestnite na kuchynskú utierku. Jemne rozdrviť lieskové orechy na malé kúsky pomocou valčeka alebo paličky. V miske s potravinárskym spracovateľom pridajte lieskové orechy, chrumkavé drobky a cesnak. Pulzujte, kým lískové oriešky nie sú jemné a podobné veľkosti ako chrumkavé drobky.
  2. Pripravte stanicu na pokrytie rýb pomocou troch stredných misiek: jedna s lyžicou s lieskovým chlebom, druhá s vajcom a 1 lyžičkou vody zbitou spolu a poslednou s múkou. Sezóna ryby soľou a korením. Poklepte každý kus ryby do múky, až kým nie je úplne potiahnutý a pretrepte prebytok, potom ponorte do vajec a kabátov do chleba. Zopakujte kroky pre zostávajúce ryby a odložte ich.
  3. Odstráňte oba konce každej cukety. Pomocou škrabky na zeleninu vytvorte dlhé ploché rezance spustením škrabky proti dĺžke každej cukety. Vložte do veľkej miešacej misky a pomiešajte soľou a korením pomocou klincov. Vo veľkej panvici pridajte 1 lyžicu olivového oleja na strednú teplotu; variť, zatiaľ čo jemne hádzať pod jemné, 3 až 4 minúty. Preneste na dosku a voľne ho pokryte fóliou.
  4. Vráťte panvicu do sporáku; zahrejte 1 lyžicu masla a zvyšnú lyžicu olivového oleja na stredne vysokej teplote. Pridajte 2 kusy rýb a variť až do zlatohnedej, 3 až 4 minúty na stranu. Umiestnite na dosku lemovanú papierovými uterákmi a okamžite očistite soľou a korením. Ak je to potrebné, pridajte ďalšie maslo a olej a zopakujte posledné 2 kusy rýb. Podávajte ryby s rezancami a obloha petržlenom a posypeme morskou soľou.