obraz

Stacy Adimando

Pizza a kurča naozaj patria spoločne.

výnosy:

4

Celkový čas:

0

hodiny

30

min

prísady
4
vykostené kuracie prsia na koži, odstránené zdobené sviečky
1
klinček cesnaku nakrájaný na polovicu
košér soľ
Čierne korenie
1 polievková lyžica.
extra panenský olivový olej
3/4 c.
drvená mozzarella
1/4 c.
pražená červená paprika nakrájaná na 1-in. dlhé pásy
12
plátky pepperoni
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 350 ° F. Medzitým položte kuracie prsia na kožu na čistú pracovnú plochu a potiahnite všetky strany stierkou z cesnaku. Začnite asi 1/3 palca pod kožou a pomocou ostrého noža opatrne vytvorte plátok rovnobežne s dĺžkou pokožky, bez toho, aby ste prerezali celú cestu cez prsník (klapka by mala otvoriť knihu). Seznámte všetky strany (vrátane interiéru) prsníka so soľou a korením.
  2. Vo veľkej nerezovej alebo liatinovej panvici pridajte 1 polievkovú lyžičku. olivový olej na stredne vysokej teplote. Keď je olej horúci, ale ešte nefajčí, pridajte kuracie prsia s kožou dolu a ponechajte čo najviac priestoru medzi sebou (pracujte v šaržiach s dvoma, ak to bude potrebné na udržanie panvice od preplnenia). Varíme, kým je pokožka zlato hnedá a ľahko sa uvoľní po 4 až 5 minútach. Prevráťte a zopakujte zostávajúcu stranu. Vypnite teplo a nechajte niekoľko minút vychladnúť.
  3. Akonáhle je dosť chladný na to, aby sa dvere, dutiny každej kuracie prsia s 2 až 3 lyžice. mozzarella. Umiestnite niekoľko pásikov papriky a 2 až 3 plátky pepperoni na vrchole syra (je to v poriadku, ak sa hrany trochu visia von). Premiestnite do rúry a varte, až kým nie je kuracie varené a syr sa roztopí, asi 8 minút. Zvyšte teplo na 450 stupňov F a opečte 5 minút, aby ste pomohli ostré pepperoni a kurací kožu.

obraz

Stacy Adimando