Pripravený ísť na chvíľu upozornenie, táto špargľa-ozdobený klasika nie je len krémová, rýchle a chutné, ale to dirties len jeden pot.

výnosy:

4

prísady
1 libra.
špargľa
3/4 lb.
fettuccine
4 polievkové lyžice.
maslo
1 c.
ťažký krém
1
štipka strúhaný muškátový oriešok
3/4 lyžičky.
soľ
lyžičky.
čerstvým mletým čiernym korením
1/2 c.
strúhaného parmezánu
Smery
 1. Zatlačte tvrdé konce špargle a vyhoďte ich. Rezané špargle nakrájame na 1-palcové figúrky. Vo veľkej nádobe s varením, soľou vody, variť fettuccine takmer donekonečna, asi 8 minút. Pridajte špargľu; variť, kým to a hotové cestoviny nie sú úplne hotové, asi o 4 minúty dlhšie.
 2. Vypustite cestoviny a špargľu. Chuť s maslom, smotanou, muškátom, soľou, korením a parmezánom. Podávajte s ďalšími parmezánmi.
 3. VARIÁCIE
  Fettuccine Alfredo: Eliminujte špargľu.
  Fettuccine Alfredo s šunkou a hráškom: Eliminujte špargľu. Do pasty pridajte 1 šálku mrazeného hrášku počas posledných 2 minút varenia. Prehadzujte 1/4 libry delikej šunky, nakrájajte na prúžky so zápalkami a zvyšnými prísadami.
  Fettuccine Alfredo s čerstvými zmiešanými bylinkami: Eliminujte špargľu. Rozložte 3 lyžice nakrájaných čerstvých bylín, ako je bazalka, petržlen a / alebo pažítka, na konci.
  Fettuccine Alfredo s petržlenom a šalvia: Eliminujte špargľu. Do dvoch polievok lyžice nakrájajte nakrájanú čerstvú petržlenovú vňať a 1/2 lyžičku sušenej šalvie na konci.
 4. Odporúčanie na víno: Príliš kyslé biele víno je prírodné so špargľou a prebodne bohatosť omáčky. Vyskúšajte jeden z Sauvignon blancs z Nového Zélandu alebo vernacciu z Talianska.

obraz

Melanie Acevedo