obraz

Erica Pitera

Rozveselte balíky so slávnostnými výstrihmi Jell-O.

výnosy:

24

prísady
24
plastové okuliare
2
12-muffinových plechoviek
3 oz.
box citrón Jell-O
2
Obálky Knox hladká želatína, rozdelená
2 c.
studená vodka, rozdelená
Oranžová farba farby (voliteľné)
3 oz.
box vápno Jell-O
Navy food coloring (voliteľné)
Smery
  1. Pripravte si brúsené okuliare tak, že ich umiestnite do každej dutiny cínu muffínu a nakloníte ich pod uhlom tak, aby boli naklonené asi o 45 stupňov.
  2. Pre zlatú vrstvu: V stredne veľkej hrnci zmiešajte 1 šálku vody s citrónom Jell-O a posypte 1 obalovou želatinou na vrch. Ponechajte zmes na 1 minútu a potom všetko dohromady; zahrievajte na médiu, až kým nedosiahne teplotu varu. Pridajte 1 pohár vodky a šľahajte. Ak ste veľmi vybíraví v tímových farbách, použite špáradlo na pridanie menej ako kvapka oranžovej farby na obracanie žltého Jello mierne zlatého (nepridávajte príliš veľa alebo len pomaranč!). Do každej z vašich plastových okuliarov umiestnite 1 lyžičku a 2 čajové lyžičky žltého Jell-O a umiestnite do chladničky asi 30 minút.
  3. Pre zelenú vrstvu: V stredne veľkej hrnci zmiešajte 1 šálku vody s vápnom Jell-O a posypte 1 obalovú želatínu na vrch. Ponechajte zmes na 1 minútu a potom všetko dohromady; zahrievajte na médiu, až kým nedosiahne teplotu varu. Pridajte 1 pohár vodky a šľahajte. Ak chcete dosiahnuť, že tmavo zelená Packers farby, použite špáradlo pridať menej ako kvapka tmavo modrej potravín sfarbenie zelenej zmesi (znova, nepridávajte príliš veľa, alebo to bude len modrá!). Nechajte zmes vychladnúť na izbovú teplotu a otočte všetky okuliare tak, aby boli opäť vzpriamené. Po ochladení naplňte každú nasnímanú sklenenú dosku, až kým sa nedosiahne horný okraj vrstvy zlata (to bude asi o ďalšej 1 lyžičke plus 2 čajové lyžičky). Znova nechajte chladnúť minimálne 3 hodiny pred podávaním, takže Jell-O zábery sú úplne nastavené.

obraz

Erica Pitera