Cesnak a šalvia, ktoré sa predtým vtierali do bravčového mäsa, prinášajú zemitú a aromatickú chuť. Mäso sa potom zvlhčí pivovou marinádou. Varené bravčové kotlety sú na grilu nabité hustou, hubenou omáčkou na báze paradajok – podpis grilovania v štýle Saint Louis – výsledkom je dymová chuť a takmer kandizované okraje.

výnosy:

8

prísady
8
bravčové a plec
1
cesnak
5
vetvička šalvia
1 lyžička.
Hrubá soľ
1
fľašu ležiak
Maullova originálna omáčka na grilovanie alebo grilovaná omáčka na báze paradajok
Smery
  1. Kocky 8 bravčových plemien (každý 1/2 palcový hrúbka, prebytočný obrus) s 1 cesnakom na hlave, rozbité a lúpané; 5 vetvičky šalvie; a 1 čajovú lyžičku hrubej soli a kombinujte ju do veľkej misky. Obalte a chladnite 2 hodiny alebo až cez noc. Jednu hodinu pred grilovaním nalejte 1 lžičku (12 uncí) ležiaceho na bravčové mäso; nechaj stáť.
  2. Predhriať gril na vysokú. Grilujte bravčové kotlety po dobu 7 minút. Otočte na grilovaných stranách Maulovou originálnou grilovanou omáčkou (maull.com alebo inou paradajkovou omáčkou na grilovanie) a grilovajte 8 minút. Prevráťte, opaľte štetcom omáčkou a grilujte ešte 2 minúty. Prevráťte a grilujte, kým karamelizácia nezmizne, 2 až 3 minúty.

<p>Cesnak a šalvia, ktoré sa predtým vtierali do bravčového mäsa, prinášajú zemitú a aromatickú chuť. Mäso sa potom navlhčí v pivnej marinade a na grilovacom náleve sa zahnie hustou omácou omáčkou na paradajku.</p><p><b>recept:</b> <b>Grilované bravčové a plecné kocky</b></p><p>“title =” Grilované bravčové kotlety ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f64ef4670ae_-_barbecued-pork-shoulder-chops-recipe-mslo0810-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej