Kto potrebuje kachle? Je to v lete a grilovanie je jednoduché.

výnosy:

4

prísady
Duck:
2
strúčik cesnaku
1/4 c.
sezamový olej
2 polievkové lyžice.
sójová omáčka
4
vykostené polovičky kačacích prsníkov
1/4 c.
čerstvý rozmarín
2 polievkové lyžice.
omáčka
šalát:
2 polievkové lyžice.
čerstvá citrónová šťava
1 polievková lyžica.
balzamikový ocot
1/4 c.
extra panenský olivový olej
Soľ a čerstvo mletý čierny korenie
4 c.
horké greeny (rukola, mizuna, frisée alebo kombinácia)
2
zrelé mango
Smery
  1. Aby sa kačica: V malej miske kombinujte cesnak, sezamový olej a sójovú omáčku; odložiť. Odstráňte všetok voľný tuk z kačacích prsníkov a jemne pokožku ostrým nožom (dávajte pozor, aby ste nebrúsali do mäsa). Umiestnite prsia do nereaktívnej misky, ktorá je dostatočne veľká, aby ste ich držali. Srsť s cesnakovou zmesou a posypeme rozmarínom. Zakryte a chladíme cez noc alebo najmenej 4 hodiny a príležitostne sa obracajte.
  2. Priveďte kačacie prsia na izbovú teplotu; predhriať plynový gril na stredne vysoký, alebo pripraviť grilovanie na drevené uhlie pre priame grilovanie na stredne vysokej teplote.
  3. Umiestnite kačacie prsia na grile pokožky smerom dole. Kuchajte 5 až 8 minút na každú stranu zriedkavo a 8 až 10 minút na stredne vzácne, otáčajte a čistite omáčkou s hrozienkami asi na polovicu času varenia. Koža by mala byť ostrá a hnedá, ale nespálená.
  4. Ak chcete urobiť šalát: V malej miske kombinujte citrónovú šťavu, balsamikový ocot, olivový olej, 3/4 čajovej lyžičky soli a 1/4 čajovej lyžičky korenia. Upravte korenie na základe chuti.
  5. Umiestnite prsia na tanier a nechajte odpočinok 3 až 4 minúty. Medzitým umiestnite zeleninu a mango do misky na šalát a hodte s obväzom. Nakrájajte kačicu na plátky s hrúbkou 1/4 palca a ozdobte rozmarínovými vetvičkami. Podávame so šalátom a malú misku s omáčkou na bahno na báze na namáčanie.

kto needs a stove? It's summertime and the grilling is easy.<p><strong>Recept: grilované sezamovo-marinované kačacie prsia s Hoisin omáčkou</strong></p><p> “title =” “Grilované sezamovo-marinované kačacie prsia s Hoisin omáčkou”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f634fbc8e09_-_sesame-duck-hoisin-recipes-salads-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= John Kernick