Celé a motýľovité nohy jahniat sú známe rezy, ale steaky vystrihnuté z nohy sú oveľa menej časté. Stojí za to vyskúšať, najmä preto, že sa ľahko variť a varia tak rýchlo. Tu, Boston šéfkuchár Tony Maws pan-pečie steaky, pečenia je s chuťou bylinu-infused maslo, potom im slúži s hranolkami ako šikovný variácie na steak fritty.

výnosy:

4

Celkový čas:

0

hodiny

30

min

prísady
2
jahňacie steaky
1/2 lyžičky.
zemný kmín
1/2 lyžičky.
mleté ​​semená feniklu
košér soľ
Čerstvo mletý korenie
2 polievkové lyžice.
repkový olej
4
štepenie tymianu
2
strúčik cesnaku
6 polievkových lyžičiek.
nesolené maslo
1
šalotka
1 c.
suché červené víno
1 c.
kurací vývar
hranolky
Smery
  1. Vŕtanie jahniat s kmínom a feniklom; sezóna so soľou a korením. V liatinovej panvici zohrejte olej až do fajčenia. Pridajte jahňacie mäso a variť na vysokom horúčave a raz otočte, kým sa nehne. Znížte teplo na stredné. Pridajte tymian, cesnak a 4 polievkové lyžice masla a varíme 5 minút, kým sa jahňacie s maslom. Otočte steaky a varte, praskanie, kým sa teplomer s okamžitým čítaním vložený do najsilnejšej časti nezaregistruje na 130 stupňov F, 5 minút; preneste na vyrezávaciu dosku a nechajte odpočinok 10 minút. Hrubé rezanie na zrno.
  2. Vylijeme všetko okrem 1 lyžice tuku. Varíme šalotku nad mierne vysokým teplotám, kým nezmäkne. Pridajte víno a opekajte, až kým nebude syrovátka. Pridajte zásobu a nechajte mieriť, kým sa mierne zníži, 3 minúty. Z horúcej zmesi rozložte zvyšné 2 polievkové lyžice masla; sezóna so soľou a korením. Podávajte s jahňacím a hranolkami.

    Hľadáte ďalšie možnosti na večeru? Pozrite sa na nás recepty na bravčové kotlety, kurča recepty, a zemiakové recepty.

<p>Beránkové steaky sú panvové pečené, naplnené aromatickými bylinkovými maslami a podávané s hranolkami ako šikovná variácia na steakových fritách.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Jahňacie steak Frites</strong></p><p>“title =” Lamb Steak Frites ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/11/480×480/54f65dc07d8a0_-_lamb-steak-frites-recipe-fw0414-s2.jpg?resize=480 : * ”<br/>/></picture></div></div><div class= John Kernick