Nie je potrebné zdokonaľovať vaše potrubia zručnosti vytvoriť krásne kvety-topped cupcakes. Namiesto toho ich posypete niekoľkými čerstvými jedlými kvetmi, ktoré hovoria k sezóne.

výnosy:

1

prísady
Pre Cupcakes
3 c.
všestranná múka
2 lyžičky.
soľ
1 libra.
nesolené maslo
2 c.
cukor
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
9
veľké vajcia
Čerstvé jedlé kvety
Pre Buttercream
12 oz.
nesolené maslo
1 libra.
cukrovinkový cukor
1/2 lyžičky.
čistý vanilkový extrakt
Smery
  1. Vytvorte košíčky: Predhrievajte rúru na 325 stupňov F. Lineové štandardné muffinové plechovky s papierovými vložkami. Spojte múku a soľ.
  2. Zmiešajte maslo a cukor so zmiešavačom, až kým nebude bledý a načechraný. Znížte rýchlosť na médium a pridajte vanilku. Pridajte vajcia do štyroch šarží a po každej prírastke bijete dobre. Znížte rýchlosť na nízku, pridajte zmes múky do štyroch šarží a porazte ju, kým sa úplne nezapracuje.
  3. Rozdeľte cesto medzi muffinové poháriky a naplňte každé 3/4 plné. Poklepaním na plechovky na doske naraz rozložte cesto rovnomerne. Pečieme koláčiky a do polovice premiestňujeme konzervy, až kým sa v centrách nevytvorí čistý tanier asi 20 minút. Preveďte plechovky na drôtené stojany, aby sa ochladili 10 minút a potom presuňte koláče priamo na regály, aby sa úplne vychladli. Palacinky budú ponechať pokryté pri izbovej teplote až na 2 dni.
  4. Zmáčajte maslo: miešajte maslo so stredne vysokou rýchlosťou, až kým nebude bledá a krémová, asi 2 minúty. Znížte rýchlosť na médium a pridajte cukor, 1/2 šálku naraz, bitku po každom pridávaní, asi 5 minút. (Po každých 2 prírastkoch zvýšite rýchlosť na vysokú hodnotu a potlačte na 10 sekúnd, potom znížte rýchlosť na stredne vysokú). Pridajte vanilku a porazte ju, až kým nebude hladká. (Ak nepoužívate ihneď maslo, môžete ho zakryť a nechať ho zmrznúť až na 3 dni. Jednoducho priveďte krém do teploty miestnosti a rýchlo namierte, až kým nebude hladký, pred použitím.)
  5. Ozdobte košíčky: Mrazničky s veľkorysou vrstvou maslového krému a vrchol každý s niekoľkými jedlými kvetmi. Podávajte okamžite.

    Hľadáte viac nápadov na dezerty? Pozrite sa na našu domácu čokoládové cookie recepty, jablkový koláč recepty, a recepty na čokoládové torty.

<p>Nie je potrebné zdokonaľovať vaše potrubia zručnosti vytvoriť krásne kvety-topped cupcakes. Namiesto toho ich posypete niekoľkými čerstvými jedlými kvetmi, ktoré hovoria k sezóne.</p><p><strong>Recept: Jedlé kvety</strong></p><p>“title =” Jedlé kvety Cupcakes ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65c748ed9d_-_mla104524_0209_edibleflwr_sq-xlarge.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Martha Stewart Living