Dve vrstvy jasnej želatíny s príchuťou bobule obsahujú strednú vrstvu krémovej vanilky. Táto hra na klasickom spevákom je perfektný zážitok, ktorý slúži na grilovanie v lete.

Cal / Serv:
60
výnosy:

20

Čas prípravy:

0

hodiny

45

min

Celkový čas:

0

hodiny

45

min

prísady
1 c.
vriaca voda
1
balenie JELL-O Berry Blue Flavor Želatína
1
balenie JELL-O Cherry Flavor Želatína
1
obálka KNOX Nehojnutá želatína
1 c.
mlieko
3 polievkové lyžice.
cukor
1/2 lyžičky.
vanilka
20
Maraschino čerešne s kmeňmi
Smery
  1. Pridajte 2/3 šálky vriacej vody do miešanej želatínovej zmesi v malej miske; miešajte 2 minúty, kým sa úplne nerozpustí. Opakujte s miešaním z cherry želatíny. chladný.
  2. Medzitým posypte neupravenú želatínu cez 1/4 šálky mlieka v strednej miske; Nechajte stáť 5 minút. Zostávajte mlieko na varenie v hrnci. Odstráňte z tepla; premiešajte cukor a vanilku. Pridajte do jednoduchej želatínovej zmesi; miešajte, kým sa úplne nerozpustí želatína. Chladnite 10 minút.
  3. Lyžičku bobule želatíny do 20 (1 unce každej) plastové okuliare striekajúcej mierne sprej na varenie, pridanie asi 2 čajové lyžice na každý. Chladnička trvá 15 minút, alebo pokiaľ nie je nastavená, ale nie pevná.
  4. Vrchol s neochucenou zmesou želatíny, pridaním približne 2 čajových lyžičiek do každej šálky. Chladnite 10 minút. Do každej šálky vložte čerešňu a stopku do bielej želatínovej vrstvy. Chladnite 2 minúty.
  5. Zakryte čerešňovou želatinou a pridajte do každej šálky asi 2 čajové lyžičky. Chladnite 2 hodiny alebo až do pečenia. Odstráňte z pohárov pred podávaním.

želé Firecrackers