obraz

Sally Quinn

Nestrácajte tento karamelový mrholenie. Je to tá najlepšia časť!

výnosy:

10

Čas prípravy:

0

hodiny

45

min

Celkový čas:

3

hodiny

45

min

prísady
Pre cukrovú cookie kôru
1/2 c.
nesladené maslo, zmäkčené na izbovú teplotu
3/4 c.
kryštálový cukor
1
veľké vajce, pri izbovej teplote
1 lyžička.
vanilkový extrakt
1 1/2 c.
všestranná múka
1/4 lyžičky.
soľ
1 lyžička.
prášok na pečenie
Pre Topping
2
stredné jablká, tenké plátky
8 oz.
smotanový syr, zmäkčený na izbovú teplotu
1/4 c.
nesladené maslo, zmäkčené na izbovú teplotu
1 1/2 c.
cukrovinkový cukor
1 lyžička.
vanilkový extrakt
1/4 c.
karamelovú omáčku, plus viac na kokteil
1/3 c.
nakrájané vlašské orechy
Smery
  1. Vytvorte kôru: Vo veľkej miske s ručným miešačom alebo stojanom s miešačkou vybavenou lopatkovým nástavcom zmiešajte smotanové maslo asi 1 minútu pri strednej rýchlosti. Pridajte cukor, potom porazte strednou rýchlosťou, až kým nebude načervenalý a svetlý. Porazte vo vajciach a vanilke. Ak je to potrebné, poškrábnite po stranách. V strednej miske šľahte múku, soľ, prášok do pečiva a sódu na pečenie. Keď miešačka beží na nízkej rýchlosti, pomaly pridávajte suché prísady do mokrých surovín. Po dokončení kombinácie pokryte cesto tesne a chladte v chladničke 30 minút a až 1 deň. Bez mrazenia sa cesta cookie rozšíri po stranách panvice.
  2. Predhrejte rúru na teplotu 350 ° F (177 ° C). Veľkoryso namažte 12-palcovú pizzu. Odstráňte chladené cesto z chladničky a zatlačte na panvu a vytvorte plochý kruh. Nechajte 2-palcové miesto od okraja. Pečieme 18-20 minút alebo do okrajov, ktoré sú veľmi hnedé. Pred zdobením nechajte kôru úplne vychladnúť.
  3. Pri vytváraní polevy namočte plátky jablka v sóde s klobúkom, aby ste zabránili hnedu.
  4. Zmraziť: V strednej miske pomocou handheld alebo stojanového miešača vybaveného lopatkovým alebo šľahačkovým nástavcom porazte smotanový syr a maslo spolu na strednej rýchlosti, až kým nebude hladké, asi 2 minúty. Pridajte cukrovinkový cukor, vanilku a ¼ šálku karamelovej omáčky. Beat po dobu 2 minút, kým nie je úplne kombinovaný. Rozložte sa na chladenú kôru.
  5. Ozdobte plátky jablka, karamelovú omáčku a vlašské orechy. Nakrájajte na plátky a podávajte. Zvyšky udržiavajte dobre v chladničke až na 3 dni.