Ak ste niekedy urobili oblak chleba (alebo naše avokádové chleby), všimnete si, že zložky a metóda tu sú veľmi podobné. Áno, tento recept s nízkym obsahom uhľovodíkov je tiež super vzdušný a v skutočnosti nie je nič podobný chlebe v textúre (spoločná sťažnosť, pokiaľ ide o všetky tie mraky recepty). Ale s ostrým čedarom, cesnakovým korením, plátkom jalapeños a množstvom čierneho korenia, je plný toľko chuti, nebudete sa o ne starať.

výnosy:

16


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
Sprej na pečenie
6
vaječné biele
3/4 lyžičky.
krém zubného kameňa
4
žĺtky
1/4
(8 oz.) Blokový smotanový syr, zmäkčený
1 lyžička.
cesnakový prášok
3/4 lyžičky.
košér soľ
1/2 c.
drvený čedar
1
jalapeño, tenké plátky
Smery
  1. Predhrejte rúru na 300 °. Prilepte veľkú dosku na pečenie s pergamenovým papierom a mastnotou s varením. Vo veľkej miske pomocou ručného mixéra (alebo v miske stojaceho miešača s použitím šľahačkového nástavca), porazte vaječné bravčové s krémom zubného kameňa, až kým nevznikajú tuhé špičky.
  2. V samostatnej veľkej miske s použitím ručného mixéra porazte smotanový syr, vaječné žĺtky, cesnakový prášok a soľ až do rovnomerného zabudovania. Jemne zložte vaječné biele a čedar.
  3. Nakrájajte ¼ šálky na pripravené listy, potom top vždy jalpeňovými plátkami. Pečieme až do zlatých a nafúknutých, asi 25 minút.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com