Hej Keto ľudia! Tieto tučné bomby sú tvoji najlepší priateľ. Nedovoľte, aby vás vystrašilo meno – tieto malé loptičky sú dokonalým spôsobom ako potlačiť váš hlad.

Čo presne je tuk BOMB?

Tučné bomby majú vysoký obsah zdravých tukov a nízky obsah sacharidov, presne to, čo potrebujete pre keto diétu. Stačí sa uistiť, že vaše arašidové maslo a čokoládové lupienky sú bez cukru. (Milujeme Lily’s Dark Chocolate Chips.)

Tukové bomby vás udrží dlhšie, podporujú ketózu a dokonca môžu zvýšiť metabolizmus. Uložte ich do chladničky a chyťte bombu vždy, keď cítite, že vaša energia klesá. Váš žalúdok vám poďakuje.

Myslíš, že sú to bomby bomba? Pozrite sa na naše ďalšie keto fat recepty bomby!

výnosy:

8

Čas prípravy:

0

hodiny

5

min

Celkový čas:

0

hodiny

25

min

prísady
8 oz.
smotanový syr, zmäkčený na izbovú teplotu
1/2 c.
keto-priateľské arašidové maslo
1/4 c.
kokosový olej plus 2 polievkové lyžice.
1 lyžička.
košér soľ
1 c.
keto-šetrné čokoládové čipy (ako Lily’s)
Smery
  1. Vytvorte malý plech na pečenie s pergamenom. V strednej miske kombinujte smotanový syr, arašidové maslo, ¼ c kokosový olej a soľ. Pomocou ručného miešača sa zmes mieša až do úplného zlúčenia, približne 2 minúty. Misku umiestnite do mrazničky, aby sa mierne zpevnila, 10 až 15 minút.
  2. Keď sa zmes arašidového masla vytvrdila, použite malú lyžicu alebo lyžičku na vytvorenie guľôčok s guľou na golfové loptičky. Umiestnite ju do chladničky na 5 minút.
  3. Zatiaľ urobte čokoládové mrholenie: kombinujte čokoládové lupienky a zostávajúci kokosový olej v mikrovlnnej trezore a mikrovlnnej rúre v 30-sekundových intervaloch, až kým sa úplne neroztopia. Zmrznite na guľôčky z arašidového masla a umiestnite späť do chladničky, aby sa vytvrdil, 5 minút. slúžiť.
  4. Uchovávajte ho v chladničke.

obraz

Austin Kearns

obraz
Con Poulos

Predobjednávka teraz Delish Cookbook, $ 30, indiebound.org