Tento čerstvý a mierne korenený šalát na jar prináša recept na krabie Louie bohaté vajce, ostrú sezónnu produkciu a množstvo krabieho mäsa sladkého, ktoré sa spája šetrným, krémovým dresingom.

výnosy:

4
– 6


porcií

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
1 c.
majonéza
3 polievkové lyžice.
kečup
1 polievková lyžica.
sladké nádech na kúpanie
1 polievková lyžica.
čerstvá citrónová šťava
1
strúčik cesnaku
1 lyžička.
tabasco
1/2 lyžičky.
worcesterská omáčka
1/4 lyžičky.
sladká údená paprika
1/4 lyžičky.
chilli prášok
soľ
Čerstvo mletý korenie
šalát
3/4 lb.
špargľa
2
rímske srdce
1
bezsemenná uhorka
4
veľké reďkovky
4
stredné paradajky
4
tvrdé vajcia
1 libra.
krabie mäso
Smery
  1. Pripravte obväz: V miske šlehať majonézou s kečupom, potešenie, citrónovou šťavou, cesnakom, Tabasco, omáčkou Worcestershire, paprikou a práškom chilli a očistite soľou a korením. Nechajte stáť pri izbovej teplote počas 15 minút.
  2. Medzitým pripravte šalát: V stredne veľkej hrnci vriacej soľnej vody variť špargľu až do okamihu trochu jemného, ​​3 minúty. Vypustite a vychladzujte.
  3. Usporiadajte rímsku, uhorku, reďkovky, paradajky, vajcia a špargľu na tanieri. Vrchol s veľkými kusmi krabieho mäsa a slúži, prejde obväz na stôl.

    Hľadáte rýchlejšie a jednoduchšie recepty? Pozrite sa na nás rýchle rodinné obľúbené položky, rýchle večere pre večery v noci, a zdravé recepty za menej ako 3 doláre za porciu.

<p>S čerstvým a mierne korenistým šalátom si tento recept na krabie Louie vyžaduje bohaté vajcia, ostrú sezónnu produkciu a množstvo krabieho mäsa, ktoré sa spája s chuťou, krémovým dresingom.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Krabi Louie</strong></p><p>“title =” Krabi Louie ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6afe875276_-_crab-louie-recipe-fw0511-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Petrina Tinslayová