kubánsky reuben

Dave Lauridsen

Toto jedlo je tavené, mäsité, sendvičové dokonalosti.

Cal / Serv:
542
výnosy:

6

Čas prípravy:

0

hodiny

55

min

Celkový čas:

8

hodiny

55

min

prísady
1
(4-libra) kosti z bravčového zadku
3
strúčiky cesnaku, nakrájané na plátky
2 polievkové lyžice.
hnedý cukor
2 polievkové lyžice.
chilli prášok
1 1/2 lyžičky.
kajenské korenie
košér soľ
korenie
1
stredná mrkva, lúpané a nakrájané na 2-palcové kusy
1
stredná cibuľa, tenké plátky
1
celerová stopka, nasekaná
1
malé pasienky, olúpané, plnené a nakrájané na 2-palcové kusy
1
môže (28 uncí) celé paradajky
4 c.
kurací vývar s nízkym obsahom sodíka
2 c.
kyslá kapusta
2 polievkové lyžice.
Sriracha
2 polievkové lyžice.
olivový olej
12
kúsok ražného chleba, opekaný
6
plátky provolone
Nakladače na servírovanie
Horčica, na podávanie
Smery
  1. Vydeľte bravčový tuk na diamanty. Otočte tuk z bravčového mäsa dolu, nakrájajte do mäsa malé štrbiny a do každej štrbiny posuňte cesnakový plátok. V strednej miske kombinujte hnedý cukor, chilli prášok, kajen, 2 lyžice soli a 1 1/2 čajovej lyžičky korenia. Posypte trením na celé bravčové mäso.
  2. Umiestnite mrkvu, cibuľu, zeler a parsnip na spodnej časti 5- až 6-štvorcového pomalého sporáka a umiestnite bravčové mäso s tukom dole na zeleninu. Pridajte rajčiaky (a ich šťavy), potom pridajte dostatok vývaru, aby ste sotva pokryl bravčové mäso. Obalte a variť na nízkej až veľmi jemnej, 7 až 8 hodín.
  3. Presuňte bravčové mäso a zeleninu na misku. Odstráňte a vyhoďte tuk a kosť. Pomocou 2 vidličiek rozdrviť mäso a zeleninu a miešať ich. Zložte zmes bravčového mäsa s tekutou varnou kvapalinou a nechajte ju zmraziť cez noc.
  4. Keď je pripravená slúžiť, v strednej miske, kombinovať kysnuté kapusty a sriracha. Odstráňte a odložte každý tuk, ktorý sa zdvihol na vrchol misky bravčovej zmesi. Zahrejte 1 lyžicu oleja v liatej panvici na vysokej teplote. Pomocou štrbinovej lyžice preneste polovicu bravčovej zmesi na panvicu a varíme, až kým sa nezačnú pokrývať okraje bravčového mäsa, 5 až 7 minút. Opakujte so zostávajúcou zmesou oleja a bravčovej lyžice.
  5. Presuňte druhú dávku bravčového mäsa na jednu stranu teľacej panvice, pridajte kyslá kapusta na druhú stranu a variť až do zahriatia a začiatku piť, 4 až 5 minút. Zostavte sendviče s ražným chlebom, bravčovým mäsom, provolonom, kapustou, okurkou a horčicou, ak je to žiaduce.