V 50. rokoch minulého storočia jediným koláčom na legendárnom kameňovom kraku Joe’s v Miami Beach bol jablkový koláč. “Ale hosťujúci potravinový kritik z Chicaga omylom zmiešal Joe s inou reštauráciou a pochválil Key Lime Pie,” napísal Geoffrey Tomb Miami Herald po rozhovore s Jo Ann, tvorcom. Žiadosti sa dostali do povodní a Bass otec jej povedal, aby vypracovala recept. Po niekoľkých úpravách od nových kuchárov v reštaurácii tu je dnešný podpisový koláč.

výnosy:

10

prísady
Pre plnenie:
5
žĺtky
2
môže sladené kondenzované mlieko
1 c.
čerstvá limetová šťava
Zest 1/2 vápna
Pre Graham Cracker Crust:
10
grahamové keksy
1/4 c.
cukor
5 polievkových lyžičiek.
roztopené maslo
Šľahaný krém, voliteľný
Smery
  1. Pre plnenie: Zmiešajte žĺtky, mlieko, šťavu a kôru.
  2. Pre kôru: Zmiešajte sušienky, cukor a maslo. Vytvorte kôru v 12 “koláčovej panvici. Pečiete 8 minút pri 375 stupňoch F. Odstráňte a nechajte vychladnúť.
  3. Naliať plnku a pečať ďalších 8 minút pri 375 stupňoch F. Odstráňte a nechajte vychladnúť. Po ochladení umiestnite do mrazničky, kým nebude pripravený na použitie.
  4. Pred podávaním odstráňte z mrazničky a nechajte rozmraziť pri izbovej teplote počas 15 minút. Vrchol so šľahačkou, ak je to žiaduce.

<p>V 50. rokoch minulého storočia jediným koláčom na legendárnom kameňovom kraku Joe’s v Miami Beach bol jablkový koláč. “Ale hosťujúci potravinový kritik z Chicaga omylom zmiešal Joe s inou reštauráciou a pochválil Key Lime Pie,” napísal Geoffrey Tomb z Miami Herald po rozhovore s Jo Ann, tvorcom. Žiadosti sa dostali do povodní a Bass otec jej povedal, aby vypracovala recept. Po niekoľkých úpravách od nových kuchárov v reštaurácii tu je dnešný podpisový koláč. </p><p><b>recept: </b><b>Joe’s Krab kameňa je kľúče vápna</b></p><p>“title =” Joe’s Stone Crab’s Key Lime Pie ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f686ae57a31_-_key-lime-pie-xlg.jpg?crop=1xw:1.0xh;center, hore a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Joe’s Stone Crab