Chuť tejto misky je bohatá, voňavá a mäkká, nie horúca. Omáčku môžete urobiť dopredu a kuracie mäso v nej tesne pred podávaním.

výnosy:

4

prísady
2 polievkové lyžice.
Stolový olej
1
Cibuľa
3
strúčiky cesnaku
1 polievková lyžica.
nakrájaný čerstvý zázvor
1 polievková lyžica.
zemný kmín
1 polievková lyžica.
mletý koriander
1/2 lyžičky.
kurkuma
1/2 lyžičky.
paprika
1 1/2 lyžičky.
soľ
2
jalapeño papriky
1/2 c.
konzervované drvené paradajky
1/2 c.
ťažký krém
1
škoricová palička
1 1/2 c.
voda
2 oz.
balenia mrazeného nakrájaného špenátu
4
bez kostí
Smery
  1. Vo veľkej panvici zohrejte olej na mierne nízkych teplotách. Pridajte cibuľu a variť, až kým začnete zmäkčovať, asi 3 minúty. Pridajte cesnak a zázvor a variť, občas miešajte, ešte o 2 minúty dlhšie. Miešajte kmeň, koriander, kurkuma, papriku a 1 čajovú lyžičku soli. Varíme, kým korenie nie je voňavé, asi 1 minútu a potom zamiešajte jalapeňos a paradajky. Pridajte smotanu, škoricu a vodu. Stlačte špenát, aby ste odstránili nadbytočnú kvapalinu a pridajte špenát na panvicu. Priveďte k varu. Zakryte panvicu, znížte teplotu a nechajte 5 minút piť.
  2. Zmiešajte kuracie mäso a zvyšnú 1/2 čajovú lyžičku soľ, zakryte a gúľajte guláš až do konca, asi 10 minút. Odstráňte škoricu pred podávaním.
  3. Navrhovanie ponuky: Indická ryža basmati by bola ideálnym sprievodom, ale obyčajná biela ryža bude fungovať dobre.
  4. Odporúčanie pre víno: Odsušená zelenina z Kalifornie alebo francúzska Vouvray na báze chenin-blanc (pohľad na demi-sec) bude krásna s aromatickou smotanovou omáčkou. Kyslosť týchto vín a ich melón a marhule sú dokonalé fólie pre exotické guláš.

<p>Chuť tejto misky je bohatá, voňavá a jemná, nie horúca. Omáčku môžete urobiť dopredu a kuracie mäso v nej tesne pred podávaním.</p><p><b>recept:</b> <b>Kuracie a špenátové korenie indické</b></p><p>“title =” “Kuracie a špenátovo ochutený indický”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6434b14471_-_indian_chicken_xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= Melanie Acevedo