Špičkové spinky, kuracie mäso a cestoviny rýchleho varenia sa podieľajú na pôsobivom 25-minútovom jedle.

výnosy:

4

Celkový čas:

0

hodiny

25

min

prísady
Hrubá soľ
mleté ​​čierne korenie
1/4 c.
všestranná múka
8
tenké kuracie kotlety
2 polievkové lyžice.
olivový olej
1 c.
kukuričný vývar so zníženým obsahom sodíka
1
môže arkanče srdce zabalené vo vode
2 polievkové lyžice.
vypláchnuté a odvodnené kapary
2 polievkové lyžice.
maslo
8 oz.
anjelské vlasové cestoviny
1/2 c.
petržlenové listy
Smery
  1. Nastavte veľký hrniec slané vody na varenie. Múku položte na plytké misky a očistíme soľou a korením. Dredge kotlety, pretrepávajú nadbytok. Vo veľkej panvici zahrejte 1 lyžicu oleja na stredne vysokú. Kurajte kurča v šaržiach, pridajte zvyšný olej podľa potreby, až kým svetlo nie je zlaté, 1 až 3 minúty na stranu; preneste do misky.
  2. Pridajte vývar na panvicu a priveďte do varu; variť, kým nebude znížená na polovicu. Pridajte artyčok, kapary a kurča s akoukoľvek šťavou. Jemne otočte, aby sa skombinoval a priveďte len do varu. Odstráňte panvicu z tepla. Zahrejte na maslo a zakryte, aby ste boli v teple.
  3. Pridajte cestoviny do vriacej vody. Varíme až do dažďa; vypustiť. Podávame kuracie mäso a omáčku nad cestovinami, obložené petržlenom.

<p>Špičkové spinky, kuracie mäso a cestoviny rýchleho varenia sa podieľajú na pôsobivom 25-minútovom jedle.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Kuracie s artičoky a análnymi vlasmi</strong></p><p>“title =” Kuracie s artičokmi a anjelskými vlasmi ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6ad379ae8c_-_chicken-artichokes-angel-hair-recipe-mslo0411-xl.jpg?crop=1xw : 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej