losos Fish Sticks with Zucchini Chips Recipe

Judy Kim

Tento dospelý berú na rybie palice páry krehkého lososa so slnečnicovou omáčkou na zamotanie paradajok.

výnosy:

4


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

5

min

Doba varenia:

0

hodiny

35

min

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
extra panenský olivový olej
1 c.
paradajky sušené na slnku, vysušený a nakrájaný olej
Cesnakový klinček, mletý
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
2 c.
rozdrvené paradajky
2 polievkové lyžice.
ťažký krém
6
veľké cukety, nakrájané na 1/8 “kolieska
1 1/2 lb.
losos bez kože, rozrezaný na 1 “pásy
Canola olej na smaženie
1
vajíčko
1 c.
všestranná múka
2 c.
panko (japonské chrumkavé drobky)
morskej soli, ako napríklad Maldon
1/4 c.
nakrájanú čerstvú petržlenovú vňať
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 425 stupňov F. Líniové dva plechové panvice s pergamenovým papierom a vložte drôtené stojany. V strednom hrnci zahrejte 1 lyžicu olivového oleja na strednú teplotu. Pridajte sušené paradajky a cesnak; sezóna s 1/2 lyžičkou soli a 1/4 čajovej lyžičky čierneho korenia. Varíme, kým sa cesnak nezmäkne, 2 minúty. Pridajte drvené paradajky a silnú smotanu a zahrejte, 5 minút. Pomocou ponorného mixéra pulzujte, kým omáčka nebude hladká. Vypnite teplo a zakryte omáčku, aby ste ju udržovali v teple.
  2. Pomocou mandolína nakrájajte cukríky na tenké okrúhle guľôčky s hrúbkou približne 1/8 “, rozdeľte cukety do rovnej vrstvy nad plechovkami (ak nemáte drôtené stojany, umiestnite ich priamo na pergamenový papier). soľ a korenie, pečieme až do zlatohnedej, 20 minút.
  3. Medzitým predhrejte liatinovú panvicu s 1 “kanolovým olejom na stredne vysokú teplotu Pripravte chlebovú stanicu troch stredných misiek: jednu misku s panko, ďalšiu s 1 vajcom a 1 lyžicu vody, porazená a tretia s múkou. soľ a korenie Pokryjeme každý kúsok rýb múkou a pretrepte nadbytok, potom ponoríme do vajíčok a plášťov do strúhanky.Rychte ryby v dvoch šaržiach až do zlatohnedej, asi 2 minúty Odstráňte a presuňte na dosku s papierovou utierkou. okamžite so soľou.
  4. Podávame rybie tyčinky s kúskom cuketami a ramekinom z sušenej paradajkovej omáčky. Ozdobte morskou soľou a petržlenovou vňaťou.