Tento jednoduchý šalát nechá prežiť čerstvú, sladkú chuť manga.

výnosy:

2

prísady
4 c.
rukolou (asi 2,5 uncí)
1
mango
1
paprika
1 polievková lyžica.
extra panenský olivový olej
1/2 lyžičky.
balzamikový ocot
Morská soľ
2 lyžičky.
med
1 lyžička.
dijonská horčica
1
vykostené kuracie prsia (asi 4 oz)
1/4 c.
slepené mandle
Smery
  1. V veľkej miske kombinujte rukolu, mango a červenú papriku. V ďalšej, menšej miske, šľahajte olivový olej, ocot a štipku soli. Odložiť.
  2. V plytkej, širokej miske miešajte med a horčica. Pridajte kuracie mäso a hodte rovnomerne.
  3. Grilované kuracie mäso na stredne vysokej teplote (alebo variť v panvici s 2 čajovou lyžičkou olivového oleja) až do zlato hnedej, 8 až 10 minút, pričom raz do polovice. Keď sa urobí, kuracie mäso by sa malo zapísať asi na 165 stupňov na mäsovom teplomere a šťavy by mali bežať čisté, keď by boli narezané nožom. Prejdite na reznú dosku a nechajte sedieť 5 až 7 minút.
  4. Nakrájajte kurča do kusov dlhých 1 palca. Pridajte do šalátu; premiešať. Pridajte balsamic vinaigrette a mandle; znovu umyť pred podaním.

<p>Tento jednoduchý šalát z červenej papriky, kuracie prsia, mango a slivené mandle, obložené medovým dijonovým dresinkom, naozaj nechá svieža čerstvá, sladká chuť manga.</p><p><b>recept: </b><b>Mango Kuracie šalát</b></p><p>“title =” Mango Kuracie šalát ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6874c02585_-_food_200807_mango_400x400.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= Mikkel Vang