Pre najlepšiu chuť použite cukrovú tekvicu na výrobu domáceho tekvicového pyré. Táto odroda tekvica, tiež známa ako “New England Pie” a “Sugar Pie”, váži od 5 do 8 libier a je známa svojou sladkou jemnozrnnou dužinou. Získajte viac skvelých nápadov na tekvicu.

výnosy:

1

prísady
1 c.
svetlohnedý cukor
1 polievková lyžica.
kukuričný škrob
1/2 lyžičky.
soľ
1 lyžička.
mletý zázvor
1 lyžička.
mletá škorica
lyžičky.
zemné klinčeky
1 1/2 c.
čerstvé tekvica Puree alebo konzervy
3
veľké vajcia
1
vajíčko
1 1/2 c.
odparené mlieko
Pâte Brisée (Pie Dough)
1 polievková lyžica.
ťažký krém
Smery
  1. Predhriatie rúry na 425 stupňov. Linkový list na pečenie s pergamenovým papierom; odložiť. Vo veľkej miske kombinujte cukor, kukuričný škrob, soľ, zázvor, škoricu, klinček, tekvicové pyré a 3 vajcia. Porazte dobre. Pridajte odparované mlieko a skombinujte ho. Odložiť.
  2. Medzi dvoma kúskami plastového ovíjania posuňte pate brisée do 12-palcového kruhu. Vložte pečivo do 9-palcovej sklenenej platničky; ozdobte cesto rovnomerne pozdĺž okraja a nechajte približne 1/2-palcový previs. Zacvaknite a vytvorte dekoratívny okraj. Ak sa cesto začne zmäkčovať, ochlaďte 15 minút.
  3. Vytvorte glazúru: Porazte zostávajúce vajce a spojte ich s krémom. Kefka veľmi jemne glazú na okraji plášťa. Naplňte škrupinovú škrupinu zmesou tekvice. Premiestnite do pripraveného plechu na pečenie.
  4. Pečieme 10 minút. Znížte teplotu na 350 stupňov a pokračujte v pečení ešte o 30 minút. Ochlaďte na drôtený stojan.

<p>Pre najlepšiu chuť použite cukrovú tekvicu na výrobu domáceho tekvicového pyré. Táto odroda tekvica, tiež známa ako “New England Pie” a “Sugar Pie”, váži päť až osem libier a je známa svojou sladkou jemnozrnnou dužinou.</p><p><b>Recept: Tekvicový koláč</b></p><p>“title =” Tekvicový koláč ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f658f0c8e47_-_pies_00722_sxl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej