Ovládajte tento recept a uspokojte tieto chutné mäsové vône raz a navždy.

výnosy:

6


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Doba varenia:

0

hodiny

30

min

Celkový čas:

0

hodiny

45

min

prísady
1 libra.
mleté ​​hovädzie mäso
1 libra.
mleté ​​bravčové mäso
1
škorica cesnak, mleté
1/2 c.
jemne nakrájaná cibuľa
1/2 c.
mlieko
1/2 c.
biely chlieb
2/3 c.
jemne strouhaný parmezán
1/4 c.
nakrájanú petržlenovú vňať
1
vajíčko
zeleninový olej
1
28-oz môže rozdrviť paradajky
3
strúčiky cesnaku, jemne nakrájané na plátky
1
vetvička bazalka
košér soľ
Čerstvo mletý čierny korenie
Smery
  1. Vytvorte masové gule. Vložte kúsky chleba do malej misy a nalejte mlieko nad chlieb. Nechajte sedieť, až sa väčšinou absorbuje kvapalina, približne 5 až 10 minút.
  2. Vo veľkej miske kombinujte bravčové a hovädzie mäso, namočený chlieb, cesnak, cibuľu, vajce, 1/3 šálky parmezánu a 2 polievkové lyžice petržlenovej vňate. Ochutnajte soľou a korením a miešajte s drevenou lyžicou (alebo rukami), až kým sa nevytvoríte. Formujte zmes mäsa na malé guličky, okolo zaoblenej polievkovej lyžice.
  3. Naneste dno veľkej panvici s olejom. Zahrejte olej na stredne vysokú teplotu a potom pridajte guľôčky. Kuchári nakrájajte v šaržiach, až kým nie je hnedá hnedá, asi 10 minút na dávku. Preneste hnedé guľôčky do zásobníka papierového uteráka. Vyčistite panvicu.
  4. Značka marinara. Zahrejte olivový olej na miernom ohni. Pridajte cesnak a smažte do zlatého, asi 3 minúty. Zmiešajte rozdrvené paradajky a ochutnajte soľou a korením. Zmiešajte bazalka. Prineste omáčku a potom pridajte mäsové gule späť na panvicu. Masové guľôčky rozmiešajte do omáčky. Pokrývajte panvicu pokrievkou a nechajte ju rozmrazovať, kým nie sú varené koláče, asi 12 minút.
  5. Podávajte teplé varené špagety. Ozdobte zvyšnou petržlenovou vňaťou a parmezánom.

Úžasný Meatballs

Chelsea Lupkin