Každý deň môže byť vaše narodeniny s týmto dekadentným tortovým kokteilom.

od:
Posypeme!: Recepty a nápady na dúhovky
© 2013 Jackie Alpers Kúpiť knihu

výnosy:

2

prísady
1/2 c.
mini kvinky, kryštály cukru alebo iné postrekovače
1/2 c.
biele čokoládové cukríky sa topia
4 oz.
vodka s príchuťou koláča (pozri poznámku)
2 oz.
oranžový likér
1/4 c.
pol a pol alebo vanilková zmrzlina
Smery
  1. Umiestnite postrek do plytkej misy, ktorá je o niečo väčšia ako okraj martiniho skla. Umiestnite cukríky v stredne odolnej nádobe a mikrovlnnej rúre 1 minútu alebo do roztopenia.
  2. Ponorte okraj martiniho skla do roztavenej cukríky, víriacej vrstvy rovnomerne, a potom ponorte sklo do postrekovačov, aby ste pokryli okraj. Do spodnej časti pohára položte ďalšiu čajovú lyžičku postrekovačov. Nechajte sklo vychladnúť úplne predtým, ako budete pokračovať – ​​ak je teplý, keď ho naplníte chladným martini, mohlo by to prasknúť.
  3. Zvyšné zložky skombinujte v ľadovo naplnenej koktejlovej trepačke a energicky pretrepte 30 sekúnd. Opatrne zatlačte na sklo a určite sa vyhýbajte rušeniu kandizovaného ráfika.

<p>Každý deň môže byť vaše narodeniny s týmto dekadentným tortovým kokteilom.</p><p><strong>Recept: Narodeninový tortu Martini</strong></p><p>“title =” Narodeninový koláč Martini ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f65f6e9bbf4_-_birthday-cake-martini-del0114-xlarge.jpg?crop=1xw:1.0xh; centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Jackie Alpers