Pečené hovädzie mäso s Yorkshire puding je najtradičnejšie britské jedlo, ale je to tak trochu populárne tu v Spojených štátoch. Zatiaľ čo pečené hovädzie mäso odpočíva, pripravte šťavu a Yorkshirské pudingy a podávame pečené zemiaky s krehkými vyprážanými zemiakmi, varenými mrkvami a zelenou zeleninou v pare.

od: Delish Cooking School © 2012 spoločnosť Hearst Communications, Inc. Kúpte knihu teraz!

Cal / Serv:
519
výnosy:

8

Celkový čas:

2

hodiny

35

min

prísady
Pečené hovädzie
4 lb.
rohový kus hovädzieho mäsa na vrchole
2 c.
suché červené víno
2
bobkové listy
6
čierne korenie
1/4 c.
celozrnná horčica
4
strúčik cesnaku
4
vetvička čerstvého tymianu
1
stredne hnedá cibuľa
2
stredná mrkva
1
veľký pór
2
stopka zeleru
2 polievkové lyžice.
olivový olej
Yorkshire pudingy
1 c.
všestranná múka
2
vajíčka
1/2 c.
mlieko
1/2 c.
voda
omáčka
2 polievkové lyžice.
všestranná múka
1 1/2 c.
hovädzí vývar
Smery
  1. Spojte hovädzie, víno, bobkový list, korenie, horčica, cesnak, tymian a cibuľu vo veľkom plytkom jedle. pokrytie; 3 hodiny v chladničke alebo cez noc.
  2. Predhrievajte rúru na 350 stupňov F / 325 stupňov F.
  3. Vypustite hovädzie mäso na strednú misku; rezervovať 1 šálku marinády. Kombinujte mrkvu, pór a zeler vo veľkej panvici na pečenie, na vrchole s hovädzím mäsom; kefa hovädzieho mäsa s olejom.
  4. Pečené hovädzie mäso, odkryté, asi 1 1/2 hodiny. Odstráňte hovädzie mäso z panvice, zabaľte fóliu; stojte 20 minút pred podaním. Zvyšte rúru na 425 stupňov F / 400 stupňov F.
  5. Odstráňte zeleninu so štrbinovou lyžicou; odložte zeleninu. Nalijte panvicu do džbánu; stojte 2 minúty. Rezervujte 1 1/2 lyžice oleja z povrchu pre Yorkshirské pudingy, zbavte zvyšného oleja; rezervovať 2 lyžice panvicových štiav pre šťavu.
  6. Make Yorkshire pudingy a omáčky: Pre Yorkshire puding, prosiť múku do strednej misy; rozmiešajte v kombinácii vajcia, mlieko a vodu naraz, až kým nebude hladká. Stojte 30 minút. Lžícka rezervoval olej do osem otvorov z 12-jamkové (1/3-pohár) panvici; ohrievajte v rúre 2 minúty. Rozdeľte cesto do otvorov na panvové otvory. Pečieme asi 20 minút alebo kým nafúkneme a zlato. Pre omáčku: Teplo vyhradené šťavy v rovnakej panvici na pečenie, pridajte múku; variť, miešať, až kým nie je nahnevaný. Postupne pridáme zásoby a rezervovanú marinandu; variť, miešať, až kým zmes nehreje a zhustne. Kmeňovú omáčku v tepelne odolnej omáčke. Podávajte hovädzie mäso s pudingom a omáčkou.

<p>Pečené hovädzie mäso s Yorkshire puding je najtradičnejším britským jedlom, ale je to tak trochu populárne tu v Spojených štátoch.</p><p><b>recept: </b><b>Pečené hovädzie mäso s Yorkshire Puding</b></p><p>“title =” Pečené hovädzie mäso s Yorkshire pudingom ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6413ea7631_-_st-beef-yorkshire-pudding-delish-cooking-school-cookbook-xl.jpg ? plodiny = 1xw: 1.0xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Louise Lister