Bananový puding je náš dezert: nie je to superkvalita, ale vždy je vítaná na každom večierku, pretože ľudia sa do neho nemôžu vykopať. Premenili sme banánový puding na všetko: cheesecake, bary, zmrzlinu. Ale toto je naše číslo jedna – a trvá len 20 minút.

výnosy:

10

Čas prípravy:

0

hodiny

25

min

Celkový čas:

3

hodiny

25

min

prísady
1 1/3 c.
mlieko
1
balenie okamžitej vanilkovej pudingovej zmesi
1
môže byť sladené kondenzované mlieko (14 oz)
3 c.
ťažký krém
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
1
box vanilkové oblátkové koláčiky (12 oz.)
4
banány nakrájané na mince
2 lyžičky.
cukor
Smery
  1. Vo veľkej miešacej miske kombinujte mlieko, zmes vanilkového pudingu a sladené kondenzované mlieko. Dôkladne rozlomte, rozdrobte nejaké kusy a nechajte zmraziť najmenej 5 minút alebo až do nastavenia.
  2. V ďalšej veľkej miske kombinujte silnú smotanu a vanilku. Porazte, až kým sa nevytvoria tuhé vrcholy, 2 až 3 minúty. Odložte polovicu zmesi na topenie misky. Zložte zvyšnú polovicu do pudingovej zmesi.
  3. Zakryte spodnú časť 3-štvorcovej misky s vanilkovými oplátkami. Na začiatku s tretím zmesou pudingu. Zakryte si ďalšiu vrstvu sušienok – možno budete chcieť stojať aj nejaké cookies vertikálne, takže vidíte celý kruh pozdĺž okraja trochou misky. Top s rovnomernou vrstvou banánových plátkov. Pokračujte v vrstvení pudingu, plátkov a plátkov banánov, kým sa nedostanete na vrchol, končiac poslednou vrstvou banánového pudingu.
  4. Chladia sa najmenej 3 hodiny alebo až cez noc.
  5. Osviežte zostávajúcu šľahačku: Pridajte cukor do šľahačky a miešajte ju. Len pred podávaním, dollop na vrchole banánového pudingu, potom posypte rozdrobené oblátky cookies na vrchole.

obraz

Ethan Calabrese