Šedá podrážka je jemne ochutená biela ryba. Môžete nahradiť platýs, kambaly veľrýb alebo iný typ podrážky.

výnosy:

2

prísady
1/2 c.
múka
1 lyžička.
Hrubá soľ
1/2 lyžičky.
Čerstvo mletý korenie
2
šedé jediné filé
2 polievkové lyžice.
nesolené maslo
2 polievkové lyžice.
olivový olej
2 polievkové lyžice.
nakrájané mandle
1 1/2 polievkové lyžice.
nakrájanú čerstvú petržlenovú vňať
1
citrón
Smery
  1. Zmiešajte múku, soľ a korenie v plytkej miske. Vyťahujte rybie filé do zmesi múky, potiahnite obidve strany a pretrepte nadbytok.
  2. Tavené maslo s olejom v suchej panvici pri stredne vysokej teplote. Keď sa maslo začne peniť, pridajte filé. Varte do hnedej farby, 2 až 3 minúty na stranu. Každý filé presuňte na podávaciu dosku.
  3. Pridajte mandle, petržlen, kôru a 2 lyžice šťavy do panvice. Polievku nakrájajte na filety a podávame citrónovým klinom.

<p>Sledujte šalát s touto elegantnou (a ľahkou!) Rybími pokrmami s príchuťou mandľami a čerstvým citrónom. Šedá podrážka je jemne ochutená biela ryba. Môžete nahradiť platýs, kambaly veľrýb alebo iný typ podrážky.</p><p><b>Recepty:</b> </p><p><b>Saut & Sole s citrónom</b></p><p><b>Haricots verts</b></p><p>“title =” Saut & # x009; ed Sole with Lemon ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6989dc76af_-_mla103688_0208_fish_sxl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize=480:*”<br/>/></picture></div></div><div class= S láskavým dovolením Marthy Stewartovej