Recept s Govindom Armstrongom.
Nič neznamená, že južná pohostinnosť je lepšia ako tento skvelý koláč.

výnosy:

10

prísady
poleva:
1
vajíčko
3 polievkové lyžice.
tmavý kukuričný sirup
1/2 lyžice.
pevne zabalený svetlohnedý cukor
1 polievková lyžica.
margarín alebo maslo
1 lyžička.
Maple Aromatizácia
1 c.
nakrájané pekanové orechy
Pie:
1 libra.
sladké zemiaky
1/4 c.
margarín alebo maslo
1
môže sladené kondenzované mlieko
1 lyžička.
strúhaná pomarančová kôra
1 lyžička.
vanilkový extrakt
1 lyžička.
mletá škorica
1 lyžička.
mletý muškát
1/4 lyžičky.
košér soľ
2
vajíčka
1
nepražená škrupina pečiva
Škoricový krém:
1 c.
ťažký krém
1/2 lyžičky.
mletá škorica
3 polievkové lyžice.
kryštálový cukor
Smery
  1. Vykreslenie: V malej miešacej miske kombinujte vajíčko, kukuričný sirup, svetlohnedý cukor, margarín a javorovú príchuť; dobre premiešajte. Zmiešajte v pekanoch a odložte ich.
  2. Ak chcete urobiť koláč: Predhrievajte rúru na 350 stupňov. Vo veľkej miešacej miske porazte teplé sladké zemiaky s margarínom, až kým nebudete hladké. Pridajte kondenzované mlieko, pomarančovú kôru, vanilku, škoricu, muškátový oriešok, soľ a vajcia; dobre premiešajte. Nalejte do pečiva. Pečieme 30 minút. Odstráňte z rúry; lyžička sa rovnomerne prekryje koláčom. Pečte o 20 až 25 minút dlhšie alebo až do zlatohnedej. Pohode. Podávajte teplé alebo chladené.
  3. Ak chcete vytvoriť škoricový krém: V stredne veľkej miske nad ľadom vymažte silný krém. Pridajte škoricu a cukor a šľahajte na stredne tuhé vrcholy. Podávajte spolu s koláčom.

<p>Nič neznamená, že južná pohostinnosť je lepšia ako tento skvelý koláč.</p><p><b>recept: </b><b>Sladký zemiakový a pekanový koláč so škoricovým krémom</b></p><p>“title =” Pecan sladký zemiakový koláč ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f67fab0cc5e_-_sweet-potato-pecan-pie-recipes-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Shimon a Tammar