ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Šedá obloha v New Yorku a predpovedaná víkendová snehová predpoveď mi vážne chýba v lete. Chladné počasie je zábavné v decembri, nie v marci. Mal som naplniť útulné polievky a vydarené pečivo. Potrebujem zmrzlinu. Alebo ešte lepšie, rozdelenie banánov.

banán Split Pops

Chelsea Lupkin

Zamilovali sme sa do kuchyne McCabe’s Banana Split Pudding Pops na Pinterest. Nemôžete sa len usmievať, keď uvidíte (maraschino) čerešne na vrchole. Zatiaľ čo recept sa zdá úžasný, chceli sme urobiť niečo ešte jednoduchšie. Takže sme uviazali popínavé tyčinky do banánov, zamrazili ich, potom ich ponorili do roztavenej čokolády a posypali. Rozkošný nemusí byť tvrdý.

banán Split Pops

Chelsea Lupkin

Trvá asi 2 hodiny, kým sa banány zmrazia. Čakanie je najťažšia časť. Ak nemáte trpezlivosť, čokoládovo tampovaný banán nie je ani zlé (v banane stojí vždy peniaze). Pred namočením popolníc do roztavenej čokolády rozdrobte kokosový olej do misy tekutého kakaa. Dá čokoláde pekný lesklý lesk a keď bude hrýzť, bude prasknúť ako čarovná škrupina.

banán Split Pops

Chelsea Lupkin

Je zrejmé, že tieto poppy chýbajú zmrzlinu. Ale nebude vám to chýbať. Ak ste niekedy mali banánovú zmrzlinu, viete, že krémové mrazené ovocie je celkom skvelou alternatívou. Najmä vtedy, keď je ponorená do čokolády a pokryté vežou šľahačkou.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.