Tento recept začína neodolateľnou bobuľovou základňou Graham Cracker a zakrýva to všetko s klasickými prísadami. Nevyžaduje sa žiadny táborák.

výnosy:

4

Čas prípravy:

0

hodiny

10

min

Celkový čas:

0

hodiny

20

min

prísady
1 c.
čokoládové lupienky, rozdelené
1/3 c.
kanolový alebo rastlinný olej rozdelený
1/2 c.
grahamová múka (alebo celozrnná múka)
1/2 c.
všestranná múka
1/2 c.
graham cracker
1/4 c.
kukuričný škrob
1 1/2 lyžičky.
kryštálový cukor
1/2 lyžičky.
prášok na pečenie
1 lyžička.
prášok do pečiva
1/2 lyžičky.
košér soľ
1 c.
mlieko
1
veľké vajce
1 lyžička.
čistý vanilkový extrakt
Roztavené maslo, pre vaflovú žehličku
1 c.
mini marshmallows
Smery
  1. Predhrievajte Krups Belgický vaflový výrobok do horúceho prostredia.
  2. V mikrovlnnej bezpečné miske roztopte ½ šálky čokoládových lupienkov s 1 lyžičkou rastlinného oleja. Mikrovlnná rúra v 15 až 30-sekundových intervaloch až do roztavenia. Zmiešajte a pridajte o niečo viac oleja, ak čokoláda nie je dostatočne tenká na mrholenie. Odložiť.
  3. V veľkej miske zmiešajte suché prísady. Pridajte do mlieka, vajíčok a vanilky a dobre sa rozlúčte. Rozdrobte zvyšný olej, potom pridajte zostávajúce čokoládové lupienky. Pridajte maslo do žemľového železa, potom v závislosti od veľkosti žemľovej železa rozotrite cesto na horúce železo v ½ stupňoch šálky.
  4. Akonáhle je vafle hlboko zlatá hnedá (zatiaľ čo vafle je stále na železe), pridajte ¼ šálky marshmallows na vrchole jednej vafle. Položte ďaľšiu vaflinu na marshmallows a urobte sendvič. (Ak je vaša vaflová žehlička malá, zložte vafle na polovicu cez marshmallows, aby ste urobili sendvič.) Zavrieť vaflovú žehličku na 30 sekúnd na roztopenie marshmallows.
  5. Odstráňte vafle na tanier a premiešajte s čokoládou.

obraz