Jednoduchý olej z cesnaku a byliniek v kombinácii s vínnym octom pôsobí ako kyslá a tekutá omáčka pre ryby. Koža pstruha chráni mäso a počas grilovania otvára atraktívnu zlatohnedú.

výnosy:

4

prísady
1/4 c.
olivový olej
1
strúčik cesnaku
1/2 lyžičky.
sušené šalvie
1/2 lyžičky.
sušený rozmarín
2 polievkové lyžice.
Vinný ocot
1/2 lyžičky.
soľ
1/4 lyžičky.
čerstvým mletým čiernym korením
8
pstruhy (približne 2 libry)
Smery
  1. Osvieťte gril alebo ohrievajte brojlery. V malej hrnce z nehrdzavejúcej ocele kombinujte olej, cesnak, šalvia a rozmarín. Varte nad mierne nízkym teplom, kým sa cesnak neprestane hned, asi 2 minúty. Odstráňte z tepla a ihneď zamiešajte do octu, 1/4 čajovej lyžičky soli a korenie.
  2. Vložte filé pstruhov do strednej sklenenej misky alebo panvice z nehrdzavejúcej ocele. Nakrájajte rybu so zvyšnou 1/4 čajovou lyžičkou soli. Pridajte polovicu zmesi oleja a octu a otočte k náteru. Gril alebo šálku rýb po 2 minúty. Otočte a variť až do skončenia, približne o 2 minúty dlhšie na filtre s hrúbkou 1/4 palca. Aby ste slúžili, šľahajte zvyšnú zmes oleja a octu a nalejte ju cez horúcu rybu.
  3. Odporúčanie pre víno: Pozrite sa na mladé biele víno z Talianska s množstvom kyslosti, ako pinot grigio alebo Soave, ktoré doplnia pstruh a postavia sa na ocot tu.

 simple garlic-and-herb-infused oil combined with wine vinegar acts as both a basting liquid and a sauce for the fish. The trout skin protects the flesh and turns an appealing golden brown during grilling.<b>Recept: toskánsky grilovaný pstruh</b>“title =” Toskánsky grilovaný pstruh ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f677d84823e_-_tuscan-trout-xl.jpg?crop=1xw:1.0xh;center,top&resize= 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Melanie Acevedo