Tu je rodina priateľské jedlo zapadá priamo do vášho rušného plánu. Obsahuje pohodové produkty, ako je krém z hubovej polievky, mrazená zelenina a náplň zmesi, ktoré sa spája s vareným morčacím alebo kuraciemi, aby sa vytvoril hojivý kastrol, ktorý je pripravený za menej ako 45 minút.

Cal / Serv:
386
výnosy:

6


porcií

Čas prípravy:

0

hodiny

15

min

Celkový čas:

0

hodiny

40

min

prísady
Rastlinný sprej na varenie
1
Môže sa použiť Campbell’s® Condensed Cream of Mushroom Soup
1 c.
mlieko
1
kombinácia vrecka
2 c.
moriak
4 c.
Pepperidge Farm® Herb Vonné plnky
1 c.
Čedar
Smery
  1. Rúru ohrejte na 400 stupňov F. Naprašujte 2-kvartý kastról s varením.
  2. Zmiešajte polievku a mlieko vo veľkej miske. Pridajte zeleninu, morčacie a plnené a ľahko premiešajte. Zmiešajte morčicu zmes do hrnca.
  3. Pečieme 20 minút alebo až kým zmes Morča nie je horúca a prebubláva. Zmiešajte morčicu zmes. Vrchol so syrom.
  4. Pečieme 5 minút alebo do roztavenia syra.
  5. Návrh na podávanie: Podávame so šalátom zo zmiešaných zelených plodov, sušených brusnicami a vlašskými orechmi s vínigretou z Dijonovej horčice. Na dezert slúžia nakrájané hrušky s driekom čokoládovou omáčkou.
  6. Tip: náhradka 3 plechovky (4,5 oz každý) Swanson® Premium White Chunk Kuracie prsia vo vode, odvodnené pre kocky varené Turecko.

    Použitie Campbellovho kondenzovaného krému s hubovou polievkou: vitamín A 36% DV, vitamín C 48% DV, vápnik 26% DV, železo 16% DV

    Použitie Campbellovo kondenzovaného 98% tuku bez obsahu huby Kalórie 374, celkový tuk 11g, nasýtený tuk 5g, cholesterol 56mg, sodík 904mg, celkový sacharid 41g, diétne vlákno 5g, bielkovina 27g, vitamín A 36% DV, vitamín C 48% DV , Vápnik 27% DV, železo 16% DV