Opečte veľký hrniec tohto obilia, ktorý pridáte do zdravých jedál celý týždeň, ako je Jarný jačmenný šalát s jablkami, jablkami z granátového jablka a borovicovými orechmi. Varené zrná môžu byť zmrazené až do 5 dní alebo zmrazené až na 1 mesiac.

výnosy:

1


pohár

Celkový čas:

0

hodiny

25

min

prísady
2 polievkové lyžice.
extra panenský olivový olej
1 1/2 c.
perlový jačmeň
1
malá cibuľa
2
tymianové vetvičky
3 c.
voda
košér soľ
Smery
  1. Vo veľkej hrnci zahrejte olivový olej. Pridajte perlový jačmeň a variť nad miernym teplom, miešajte, až kým nebude ľahko opečený; zrná budú mierne nepriehľadné tesne pred zhnednutím. Pridajte cibuľu a tymian a nakrájajte na nízkej teplote, za miešania, až kým cibuľa nezmäkne, asi 5 minút. Pridajte vodu a 1 čajovú lyžičku koshernej soli a priveďte do varu. Zakryjte a varte na veľmi nízkych teplotách, až kým sa voda neabsorbuje a zrná sú jemné. Odfarbujte zrná a vyhoďte tymianové vetvičky. Seznajte obilie soľou a podávajte. Použite tento recept Jarný jačmenný šalát s jablkami, jablkami z granátového jablka a borovicovými orechmi.

<p>V tejto chutnej prídavnej miske používajte tymianovitý perličkový jačmeň. Šalát (bez borievkových orechov) môže byť cez noc chladený. Pred použitím podajte šalát na izbovú teplotu.</p><p><strong>recept:</strong> <strong>Jarný jačmenný šalát s jablkami, jablkami z granátového jablka a borovicovými orechmi</strong></p><p>“title =” Jačmenný šalát s jablkami, jablkami z granátového jablka a borovicovými orechmi ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f6715524986_-_201003-r-apple-grain-salad-xl.jpg?crop=1xw:1.0 xh, centrum, horné a veľkosť = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Tina Rupp