Sme sladká na týchto rozkošných tortu sundae. Bonus: Žiadne zmrazenie mozgu!

výnosy:

10

Čas prípravy:

0

hodiny

20

min

Celkový čas:

1

hodina

5

min

prísady
1
box vanilkový koláčový mix, plus prísady požadované pre krabicu
3 c.
práškového cukru
1 c.
maslo pri izbovej teplote
2 lyžičky.
čistý vanilkový extrakt
1 polievková lyžica.
ťažký krém
12 oz.
biele čokoládové lupienky
ružové farbivo potravín
12 oz.
polosladké čokoládové lupienky
10
kŕmené kužele (koláčové koláče)
dúhové postrekovače
10
červené M & M
Smery
  1. Predhrievajte rúru na 350 ° a nakreslite polievkovú panvicu s pergamenovým papierom.
  2. Pripravte si koláč podľa pokynov na krabici. Nalijeme cesto na pripravenú plechovú misku a pečeme až do zlatého a špáradlo vložené do stredu koláča vyjde čisté, asi 25 minút. Nechajte koláč vychladnúť na izbovú teplotu.
  3. Medzitým urobte poleva. Postupne pridajte cukor do masla, bijete, až kým nebudete načechraný, potom pridajte vanilku a premiešajte až do rovnomerného spojenia. Pomaly pridávajte smotanu, kým nie je požadovaná konzistencia.
  4. Keď sa úplne ochladí, rozdrvte koláč s rukami do veľkej misy, aby ste získali jemné drobky. Zmiešajte asi 3/4 rozmrazovania vidličkou až kým sa dôkladne nezmieša. Pomocou lopatky na zmrzlinu naberajte asi 1/4 šálky zmesi koláčov a rozotrite ju do rúk, aby ste vytvorili loptu. (Pridajte viac polevy, ak je príliš suchá a rozpadne sa). Zmes by mala mať asi 10 guľôčok. Umiestnite ho na pečenie a zmrazte až do pečenia, 15 minút.
  5. Medzitým vytvorte dvojitý kotol tak, že položíte sklenenú nádobu na hrniec s vodou. Do misy pridajte biely čokoládový šrot a zahrievajte, až kým sa neroztopí, príležitostne sa mieša. Pridajte 3 až 4 kvapky farbenia potravín, až kým nedosiahnete svetlo ružovú farbu a potom ju odložte. Umiestnite čistú sklenenú misku cez ten istý hrniec s vodou a pridajte semiskladnú čokoládu. Zahrejte, až kým sa neroztajú, potom odložte.
  6. Postavte 10 koláčových koláčikov (alebo dosť počtu koláčových kolies, ktoré máte) na plech na pečenie. Chladené koláče umiestnite na vrchol kužeľov. Na hornú časť “zmrzliny” nalejte hromadu ružovej bielej čokolády na lyžicu a potom nad ňou nalejte o niečo menej polotuhú čokoládu. Pridajte postreky a vrchol s červenou M & M pre čerešňu. Nechajte sedieť 10 minút pred podaním.