Groot Bread

Jonathan Boulton

Ak si myslíte, že Disneylandove občerstvenie je neuveriteľné, stačí počkať, kým neuvidíte zážitky s tematikou Marvel, ktoré snívali o kampani Summer of Heroes v Disney California Adventure. Sú len okolo do polovice septembra, takže viete, čo to znamená: Pomstitelia, zhromažďujte!

obraz

Nezabudnite to nalepiť neskôr!

Skontroluj ich

Preskúmajte náš zoznam a potom prejdite na ďalšie podrobnosti o týchto daroch.

obraz

Jonathan Boulton
Gamma-šijacie šišky

Tento Croissant Donut je veľký masív, aby uspokojil aj najnáročnejšie chute. Bonus: Je naplnený marmeládou a čiernym ryžovým džemom.

Nájdite to: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Groot Bread

Ľudia šli tak blázni pre túto kosodrevnú keramiku, že Disneyland mal pečiatku vyrobenú z tváre tváre, aby udržala krok s dopytom (predtým robili každý kúsok ručne!). Môžete si to nechať hladko alebo dokončiť so syrom a nakrájanými jalapeñosmi.

Nájdite to: Pacific Wharf Café, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Infinity Ade levanduľová limonáda

Lavender je známe, že pomáha ľuďom uvoľniť, čo je ideálne pre to, keď stoja na čele so skratkou dieťaťa (“Ale chcem ísť na jazdu nooooow!”) A uvedomíte si, že ste stále dobrých 30 minút od Guardians of the Galaxy: Misia Breakout. Sladký nápoj je dodávaný s levanduľovo-infúznym cukrom a je doplnený svetelnou kockou, takže vaše liečba svieti.

Nájdite to: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Najbezpečnejšie Tacos

Disneyland špeciálne objednané zelené kukurice Tortillas – kývnutie na Strážcovia galaxieGamora – len pre túto misku. Je nabitý hovädzím mäsom z hovädzieho mäsa, kapustovou kapustou a pikantnou salsou, čo jej dáva očakávané od tvrdého charakteru.

Nájdite to: Knowhere Eats, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Zrejme Nachos

Keď bol šéfkuchár Toby Hollis poverený prichádzať s liečbou hodnou Draxe, tupý a príliš-doslovný charakter v Strážcovia galaxie, názov misky bol nepríjemný: Zrejme Nachos. Šiel s purpurovými tortillovými štiepkami a omáčkou z oranžovej červenej papriky a čipotovou kremou ako kývnutie na fialovú kožu a tetovanie Draxovej. Miska je nakoniec pokrytá drveným kurčaťom a škoricami, vyrovnávajúc pikantnú omáčku.

Nájdite to: Knowhere Eats, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Spider Venom Shave Ice

Bifrostie ponúka šesť druhov holiacich ľadov, všetko s komiksom twist, ale zďaleka naša obľúbená bola éra do Spidey. Je to polovica modrého maliny, pol čerešne a plátno v sladenom kondenzovanom mlieku na vrchu, čo vytvára uspokojivo chrumkavý náter.

Nájdite to: Bifrostie, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Angry Little Pudding pohár

Ak ste si mysleli, že Baby Groot je neodolateľný, stačí počkať, kým sa nedostanete k tejto maličkosti. Je to vrstvené s čokoládovým pudingom, šľahačkou a rozdrveným Oreosom, a to je pokryté trojicou fritovacích koláčov na namáčanie. Budete si prajete, aby prišla do dospelých veľkostí.

Nájdite to: Ocenenie Wieners, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Spider-Man Macarón

Teraz stojí za to zapísať Denná chyba: Dva palmové veľké makaróny sendvičovou výdatnou zmrzlinou, čo vám prinesie zážitok, ktorý vám prinesie horúci deň v parku.

Nájdite to: Schmoozies, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Miláno

S elektrickým modrým vírením by ste nikdy predpokladali, že tento nápoj chutí ako Creamsicle, ale robí to. To je modrý krém zmiešaný s Orange Fanta Freeze – a je mimo tohto sveta.

Nájdite to: Studio Catering Truck, Disney’s California dobrodružstvo

obraz

Jonathan Boulton
Spider-Man karamelu jablko

Tento dezert robil svoj debut ako limitovaná edícia pred niekoľkými rokmi, a to bolo tak populárne, že sa vrátil na Summer of Heroes. Každá Granny Smith sa ponorila do karamelu, potom bielej čokolády a červeného brúsneho cukru, predtým ako dostala úplné ošetrenie Spidey.

Nájdite to: Marceline’s Confectionary, Disney’s California Adventure

obraz

Jonathan Boulton
Pin to pre neskôr

Uložte to tak, aby ste mohli naplánovať vašu cestu bez toho, aby ste chýbali jednu lahodnú skus.