obraz

Tieto koláče vidia vaše tri vrstvy a zvyšujú vás osem.

obraz

Zdvorilosť Cake Coquette
Francúzsky flair

Tak nech ich jesť tortu! Cake Coquette je inšpirovaný dortom Marie Loran Antoinette, kvetinový a dekorovaný fleur de lys.

obraz

Zdvorilosť
Umiestnenie na Glitz

Je tu niečo viac elegantné než luster? Elizabeth’s Cake Emporium navrhol závesný sviečkový lustrový luster – jednoducho sa neskúšajte a neotáčajte sa z tohto!

obraz

S láskavým uhlím Matného umenia
Šikmá veža svadobných koláčikov

Nielen, že tento koláč z Frosted Art je šesťstupňový, ale je to tiež vrcholovitý. Je to buď náladová dokonalosť, alebo nehoda čakajúca na náhodu.

obraz

S láskavým dovolením Carrieho koláčov
Zmrzlina a koláč

Carry’s Cakes vie, že nič nie je lepšie ako koláč ako zmrzlina, ale aby si svadbu udržali elegantnú, navrhli dort, ktorý vyzerá ako kužeľ zmrzliny. Možno by ste však ešte mohli mať lopatku na boku?

obraz

Zdvorilosť spoločnosti Little Cherry Cake
Svadba v krajine zázrakov

To muselo byť jedna šialená svadba. Alenka v ríši divov inšpirovaný dort z Little Cherry Cake Company je plný rozmarov, fantázie a veľa zázrakov.

obraz

S láskavým uhlím Matného umenia
Dvojitý poplatok

Tento ôsmestranný tortu z Frosted Art je úplne pokrytý bielymi fondantovými ružami. Je to príklad elegancie a môže dokonca zdvojnásobiť ako zobrazenie kvetov. Win-win!

obraz

The Caketress
opulentné

Tento vzkriesený tortu, navrhnutý The Caketress, má kvetiny, polka bodky, zlaté listy a zlaté lišty. Je to v podstate haute couture svadobných koláčov.

obraz

Zdvorilosť z Sedona Cake
Tajná záhrada

Sezonový, jasný fuchsický koláč Sedona Cake je zdobený tropickými kvetmi – ideálnym dortom na svadbu na vonkajšej strane. (Len sa uistite, že poleva sa neroztopí na slnku …)

obraz

S láskavým dovolením Melanie Rebane cez Sophie Bifield Cake Company
Cascading Couture

Dorty by mali byť vždy dve veci: elegantné a báječné. “Coco”, od firmy Sophie Bifield Cake Company, bola navrhnutá tak, aby stelesňovala ducha Coco Chanel.

obraz

Zdvorilosť
Dovidenia

Dort Bon Voyage od Jacques Pastries obsahuje dva kufre, klobúk a dokonca aj malé fondantné pasy. Zdá sa, že tento pár je už pripravený na medové týždne – a je to jasne niekde exotické.

obraz

Zdvorilosť
Čerešňové kvety

Nemusíte navštíviť Kjóto, aby ste videli tie detské ružové kvety. Ron Ben-Izraelské koláče spájajú čerešňové kvety okolo päťstupňového koláča. A to je ešte lepšie, pretože sú jedlé.

obraz

S láskavým dovolením Mike’s Amazing Cakes
Fit pre kráľovnú

Mike’s Amazing Cakes navrhli tento svadobný dort vrstvený s kráľovskými vankúšmi a pokryté korunou. Ale keďže je len jedna koruna, nevestu alebo ženícha dostanú dibs?

obraz

S láskavým dovolením Sweet Corner Bakeshop
Sila kvetov

Miluje ma, nemiluje ma…

Elegantný svadobný dort Sweet Corner Bakeshop sa vyznačuje obrovským kvetom s vrstvami glazúr.

obraz

S láskavým dovolením Charm City Cakes
Let The Caged Bird Spievajte

Hoci tento koláč Charm City Cakes je malý cez over-the-top svadobné štandardy, je umiestnený v okrasnej vtáčej klietke s dekoratívnymi vtákmi a perím. Dúfajme, že prerezanie cez túto klietku nie je príliš problematické…

obraz

S láskavým dovolením Studio na pečivo
Zložité a kvetinové

“Brooke” od The Pastry Studio obsahuje päť úrovní bezchybných matných kvetov. Je to tak nádherné, že by bolo lepšie len udržať to v tact. Jedzte svadobný koláč, to je to, čo potrebuje ženích!

obraz

S láskavým dovolením Gia’s Cakes
Tiffany Blue

Gia’s Cakes vie, čo je to obľúbené balenie každej ženy. Päťstupňový koláč s bielym detailom je ako krabica Tiffanyho zviazaná s bielou saténovou stuhou – ako vhodná pre svadbu.