Prechádzanie sa do Sanrio Puroland v Tokiu prvýkrát nie je na rozdiel od kráčania po hlavnej ulici Disney World. Vrcholný hrad sedí tesne za vchodom do zábavného parku Cinnamoroll, Sanrioho šikovného šteniatka s chvostom pripomínajúcim jeho menovkové pečivo. Celé miesto – štvorpodlažný zábavný park – stretne sa s reštauráciou – stretne sa s darčekovou predajňou – slúži ako skutočná svätyňa pre všetky veci Sanrio, rovnako ako Disney World je pre Waltovu obsadenie postáv. Je tu aj plavba loďou, ktorá nesie viac než len prenikajúcu podobnosť s “Je to malý svet”.

obraz

Brandon Bales

Ale to je druh, kde sa porovnania skončia. Sanrio Puroland je to, čo by bol Disney World, keby Walt nechal všetky tie deti vyskočiť na cukrový dizajn celej veci. Je to kde sa sakra pozerám ďalej?! druh miesta, jazdy, reštaurácie a obchody – a zaujímavosti, ktoré čestne nemožno klasifikovať – ​​ako výrez Gudetamy, slávneho ságrijského charakteru, ktorý má video prehrávanie cez jeho zadok. (Nezačínáme tu.)

Jedlo je rovnako ako vyťahovanie. Nájdete tu veľa klasických japonských jedál, ktoré by ste očakávali – ramen, ryžu, kari – avšak v najnepravdepodobnejších formách.

Hangyodon Blue Curry

obraz

Brandon Bales

Hangyodon Blue Curry je, rovnako ako naznačuje jeho názov, tyrkysovo modrá, podobne ako rybí charakter, ktorý je inšpirovaný. Misa je kompletná s perami horúcich psov a ryžovými očami a zatiaľ čo kari môže vyzerať ako by to bola modrá malinová príchuť, je to mierne, slané jedlo. A áno, úplne to zmieta s tvojím hlavou, aby ste ju mohli jesť.

Moje Melody Noodles

Zobraziť tento príspevok na Instagram

ピ ア イ ン ス カ ー ス, Ak chcete získať viac informácií o produktoch, kliknite sem. Kliknite sem a uvidíte, ako to urobíte. , , # ピ ア ノ ち ゃ ん の ク リ ー ム パ ス タ # サ ン リ オ ピ ュ ー ロ ラ ン ド # サ ン リ オ # パ ス タ # ス パ ゲ ッ テ ィ # キ ャ ラ ク タ ー カ フ ェ # ラ ン チ # か わ い い # 写真 好 き な 人 と 繋 が り た い # sanriopuroland # Sanrio # cestoviny # špagety # mysweetpiano # japonsko # kawaii # sokawaii # japanesefood # canoneosm2 # # eosm2 igersjp # ig_japan # instafood # foodstagram

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rina (@anir_amihs)

Nie sme ani 100% istý, čo to je. Je to rezance a ryža, pokryté omáčkou vyrobenou z kusov lisovaného mäsa, ako je Spam. Ale hej, vyzerá to ako Melodie, takže je to tak.

Hello Kitty Curry

Ahoj Kitty Curry

Sanrio Puroland

Ukázalo sa, že môžete získať takmer akúkoľvek postavu Sanrio, ktorá je tvarovaná do ryže a podávaná s kari. Hello Kitty je viac taniera na odber vzoriek, s trochou všetkého, a je to odporúčané jedlo na objednávku “ak sa nemôžete rozhodnúť,” hovorí Puroland internetová stránka.

Gudetama ryža omeleta a krém Croquette

Gudetama Omelette

Brandon Bales

Dokonca aj nenápadná vec – napríklad omeleta – je preložená na jeho boku: Jedna v ponuke je plnená ryžou a podávaná so šľahačkou croquette, ktorú možno najlepšie opísať ako mozzarella na trhline.

Matcha Keroppi Puding

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Matcha Keroppi Puding • Soo roztomilý • ������ • #yyc #puroland #sanriopuroland #sanrio #karpoppi #matchagreentea #matcha #hellokity # hellokittycafe #japan #tokyo •

Príspevok, ktorý zdieľa Misty Huynh (@ xohuynh)

Ak máte radi zelený čaj, tento Keroppi žaba-inšpirovaný puding parfait je pre vás.

Chiffon Soufflé Cake

Cinnamaroll Cream Puff

Brandon Bales

Táto svetlo-vzduchová sladká je takmer príliš roztomilá na to, aby ju mohla jesť. takmer.

Hello Kitty-Branded Burgers

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#sanriopuroland #sanrio

Príspevok zdieľaný kanayan (@ karashi999) dňa

Hovorím, nebudete mať v Sanrio Puroland obyčajnú starú kaviarňu hamburger! Značka sa rozširuje až na bunky, ktoré sú označené tvárou HK.

Škorica Teriyaki Chicken Bun

škorica Teriyaki Bun

Brandon Bales

Keď ste v kaviarni Cinnamaroll Dream Café, všetko buď vyzerá ako škaredé šteňatá alebo obsahuje škoricu. Toto jedlo má oboje: kuracie korenie so škoricou a bunka je vyrazená s tvárou postavy.

Modré Cinnamarolls

Cinnamaroll

Brandon Bales

Úprimne povedané, toto je pekná klasická škoricová závitka, len je to naplnená glazúrom modrého cukru – a slúžila studená, čo je trochu sklamaním.

Brandon Bales

S láskavým dovolením Brandona Balesa

Ak pôjdete do Sanrio Puroland, budete sa cítiť z našej komfortnej zóny a budete spochybňovať vaše rozhodnutia – ale opustíte niekoľko skvelých príbehov a epických fotografií, ktoré chcete zdieľať. Len požiadajte Katy Perryovú.

Nasledujte Delish na Instagram.