Standard Baking Co .; Starý port

obraz

Štandardné pečenie Co.

Je tu slušná šanca, že sa prejdete na prvé ráno a premýšľate, “čo ešte budem jesť okrem rakvy na raňajky – počkať, Potrebujem raňajky na raňajky. “Ale to všetko včas, takmer celá obchodná ulica sa pozerá na vodu, takže si môžete vziať naozaj hlboké, slané dychy a pripraviť sa na to, čo príde … pri jedle niektorých najlepšie pečivo v Portlande na Standard Baking Co. Ovocné spony, mega-koláče a ranné chleby sú všetky veľké a žuvacie a plniace – rovnako ako teplé sušienky, ktoré slúžia v 1:30 hod. denne, až kým nevyčerpajú, ak chcete opakujte neskôr.

Kde ho nájdete: 75 Commercial St, Portland, ME 04101

Duckfat; východný koniec

obraz

Duckfat

Teraz ste určite chodili takmer po celom meste a ste pripravení na to, aby ste naozaj chodili na obed. V tom okamihu viete, že takmer všetko v ponuke Duckfat je vyprážané – čakajte na to – kačacie tuky. Nielenže sú kuracie hranolky (a ich sprievodné omáčky) v hodnote 5,50 dolárov gram-hodné samy o sebe, ale je tu aj poutin. poutine.

Kde ho nájdete: 43 Middle Street, Portland, ME 04101

Centrálne ustanovenia; Starý port

obraz

Centrálne ustanovenia / Keri Herer

Pri príprave na ďalšie dni extrémne náročného stravovania prejdite na stredné ustanovenia pre malú večeru naplnenú doskou. Menu sa mení denne, ale stále sa vyskytujúca pečivo a maslo sú super kyslé a smažiteľné, a vyprážané karfiol je super chrumkavé a pikantné. Tiež je to všetko tehlové a drevené a slabo osvetlené a nádherné.

Kde ho nájdete: 414 Fore Street, Portland, ME 04101

Portland Hunt & Alpine Club; západný koniec

obraz

Portland Hunt + Alpský klub

Ak vezmeme do úvahy, že “neskoro večer” je veľmi subjektívny termín, budete chcieť po večeri ísť do pekného Portland Hunt & Alpine Club, aby ste si napili dokonale prispôsobenú náladu. Koktejlové menu je rozdelené do štyroch kategórií: osviežujúce, dobrodružné, klasické (a riffy) a zástupné. Pod “osvieženie” nájdete šesťkrát meniacu sa raznicu, ktorá sa stále mení. Zabávajte sa, všetci. Lišta sa zatvára o 1 hod.

Kde ho nájdete: 75 Market Street, Portland, ME 04101

Hot Suppa; West End, Arts District

obraz

Hot Suppa

Si unavený. Ste hungover. Chcem len byť tam, kde sú vysoké školy (pretože vedia, kde je kocovina-vytvrzujúce jedlo je, obv). Hoci to závisí od toho, kde žijete v Portlande, je pravdepodobné, že Hot Suppa stojí za to. Skúste sa tam dostať skoro, aby ste sa vyhli riadkom, ale ak budete musieť počkať, urobte to. Majú tajné, off-menu javor lattes, ktoré sú ako keby zmrzlina Butterscotch a najluxusnejšie nalievanie mal mliečne, spenité dieťa. Počítajte s ich domácim kukuričným hovädzím három a skontrolovali ste všetky krabice Hangover Cure ™.

Kde ho nájdete: 703 Kongresová ulica, Portland, ME 04102

Fore Street; Starý port

obraz

Fore Street / Jen Dean

Stále budete plní tento bod, ale musíte vytrvať. Fore Street nie je len najlepším jedlom, ktoré by ste mohli mať v Portlande, ale je to taktiež najbližšie, kedy sa dostanete na luxusné jedlo “lacné”. Hoci sa tu denne mení aj ponuka, váš herný plán by mal byť ignorovať všetko ostatné a chytiť poradie dlho trvalej pečené dreviny z pečených mäsových mušlí v cesnakovom mandľovom masle. Zabavte sa Boomeranging oheň dostanete sledovať vaše jedlo ísť do; majú ešte viac zábavy ponoriť celý bochník koktailu Standard Baking Co. do tohto smiešneho bujónu z múky.

Kde ho nájdete: 288 Fore Street, Portland, ME 04101

Becky’s Diner; Portland Historic Waterfront

obraz

Beckyho večera

Becky sa slávilo asi v čase, keď sa otvoril v roku 1991. Skutočnosť, že je to rýchle, lacné a na vode, nie je jediným dôvodom na to, aby ste začali svoj deň v tomto zariadení v Portlande: šéfkuchári tu majú aj čučoriedkové palacinky, bar 4 lyfe a nebudú vás súdiť za objednanie homára rolu o 4 ráno, mali by ste si to vyberať. Áno, to je vec. Musíš mať raňajší homár na Becky, skôr ako ísť.

Kde ho nájdete: 390 Commercial Street, Portland, ME 04101

Dve tukové mačky Pekárne; východný koniec

obraz

Dve tučné mačky

Ak sa vrátite smerom k Duckfat a za rohom, je tu malý klenot pekárne, ktorá tiež novo definuje vaše čučoriedkové limity. Hoci to by vás nemalo brániť v chytaní iného dezertu: ich malý višňový koláč Vás navždy prenasleduje najlepším spôsobom. Ak hľadáte snack-občerstvenie namiesto ťažkého dezert-občerstvenie, chytiť hévový koláč. TO. SO. GOOD. Tiež, aj keď to nie je, toto miesto sa nazýva “Dve tučné mačky”. prečo nie ideš?

Kde ho nájdete: 47 India Street, Portland, ME 04101

Svätý koblih; Starý port

obraz

Svätý šiška / Jake Eslinger

Zatiaľ čo máte v jednej ruke svoj hajzlový koláč, choďte si s druhým chyťte Svätý šiška. Títo chalani sú vážne, čo sa týka plnenia, bez viny, zemiakov, a to všetko je ich “všetko, čo používame, je zdravé a z Maine!” shtick. Na konci sú to husté a chutné majstrovské diela, ktoré úplne stojí za to. Vezmite si krabicu pre celú rodinu: sú viac ako dostatočne robustní, aby sa držali na lietadle alebo na ceste autom. A napriek tomu, kto dodáva celú vec zdravia?

Kde ho nájdete: 7 Exchange Street, Portland, ME 04101